Kariyer Uzmanı Olmak İsteyenler

Kişisel Gelişim
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BÜSEM), bireylerin değişen dünya koşullarında farklı fırsatlar yaratabilmelerine katkı sağlayabilecek, kariyer ve kişisel gelişimlerini destekleyici far...
EMOJİLE

Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BÜSEM), bireylerin değişen dünya koşullarında farklı fırsatlar yaratabilmelerine katkı sağlayabilecek, kariyer ve kişisel gelişimlerini destekleyici farklı öğrenme seçenekleri yaratma misyonundan hareketle, ‘Kariyer geliştirme danışmanlığı’ programının altıncı dönemine bu ay start verdi. Kariyer geliştirme danışmanları, kişinin meslek seçiminde, iş yaşamına adım attığı dönemde ve sonrasında ihtiyaç duyduğu desteği sağlıyor. Sertifika programı ülkemizde bu ihtiyaca cevap verebilecek akademik girişimlerden biri olma özelliğini taşıyor.

Kariyer Geliştirme Danışmanlığı Programı’na bugüne kadar katılanlar arasında rehber psikolojik danışmanlar, psikologlar, insan kaynakları uzmanları, eğitimciler ve koçlar bulunuyor. 170 saatten oluşan eğitimin sonunda katılımcılar, hem Bahçeşehir Üniversitesi hem de program ortağı olan Center for Credentialing & Education onaylı çift sertifika alıyor.

TÜRKİYE’DE BİR İLK
Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan program, ABD dışında aynı zamanda Kanada, Bulgaristan, Yunanistan, Almanya, Çin, Japonya ve Romanya’da da uygulanıyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme