Hazine Eleman Alacak!

İş Dünyası
Hazine Müsteşarlığı Hazine Kontrolörleri Kurulu Başkanlığı‘nca 23-24 Ekim’de Stajyer Hazine Kontrolörlüğü Giriş Sınavı yapılacak. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Başbakanlık H...
EMOJİLE

Hazine Müsteşarlığı Hazine Kontrolörleri Kurulu Başkanlığı‘nca 23-24 Ekim’de Stajyer Hazine Kontrolörlüğü Giriş Sınavı yapılacak.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Hazine Kontrolörleri Kurulu Başkanlığı’nca Stajyer Hazine Kontrolörlüğü Giriş Sınavı yapılacak.

Giriş Sınavı; Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçlarına göre, Hazine Kontrolörleri Kurulu Başkanlığı’nca yapılacak "Yazılı" ve "Sözlü" sınavlardan oluşacak.

Giriş Sınavının yazılı aşaması 23 – 24 Ekim tarihlerinde sabah ve öğleden sonraları dört ayrı bölümde yapılacak. Sınava katılacak adayların, başvuru ve kayıt işlemleri için en son 8 Ekim Saat:17:00′ye kadar Ankara’daki Hazine Kontrolörleri Kurulu Başkanlığı‘na bizzat veya posta ile başvurmaları gerekecek.