RYN OKUL KIYAFETLERİ DEPOLAMA ALANINI 3 KATINA ÇIKARDI

Firmalar
Okul kıyafetleri imalatı ve şatışı yapan , merkezi Sakarya’da bulunan okul kıyafetleri ve iş elbiseleri firması RYN OKUL KIYAFETLERİ firması yetkilileri, özellikle pandemi döneminden sonra oluşan yoğu...
EMOJİLE

Okul kıyafetleri imalatı ve şatışı yapan , merkezi Sakarya’da bulunan okul kıyafetleri ve iş elbiseleri firması RYN OKUL KIYAFETLERİ firması yetkilileri, özellikle pandemi döneminden sonra oluşan yoğun talepler karşısında , üretim ve depolama alanlarını arttırarak 3 katına çıkardıklarını söyledi.

Sektördeki hareketliliği değerlendiren firma yetkilisi Erzat İnce, ‘’ Türkiye genelinde 42 ilde 200’den fazla özel okula “ okul kıyafeti ” , okul eşortman takımları, Polo yaka okul tişörtleri ve bir çok okul kıyafeti imalatları yaptıklarını , kaliteden ve profesyonel hizmetlerden ödün vermediklerini, bu sayede okulların birbirlerine referans olarak firmalarını tavsiye etmeleri üzerine okul kıyafetleri konusunda büyük bir talep yaşadıklarını belirtti. Ürettikleri okul kıyafetlerini, üretim sürecinde karşılaşabilecekleri satış ve satış sonrası karşılaşılacak her türlü problem ile ilgili planlı ve hızlı çözümler ile öne geçtiklerinden bahseden ince, üretim kapasitelerini ve depolama alanlarını 3 katına çıkararak müşterileri memnuniyet oranlarını %100 e çıkardıklarını söyledi.

Türkiye’de 42 ilde 200’den fazla özel okula “okul kıyafeti” üreten RYN Tekstil Okul Kıyafetleri firması, 2019 yılında “Eğitim Çözümleri Tedarikçisi” ödülünü alarak başarı geçmişine bir yenisini daha ekledi.

Okul kıyafetleri Özellikleri ve Temel Detayları

Okul kıyafetleri öğrenciler için çok önemlidir. Öğrenciler tüm gün boyunca aynı kıyafetleri giydikleri için rahat olmak isterler.

Hareketi kısıtlamayan ve terletmeyen ürünler tercih edilmektedir. Okul üniformaları bunu sağlamak için kaliteli ve dayanıklı kumaşlardan özenle dikilmektedir. Bu ürünler yumuşak bir dokuya sahiptir. Ayrıca öğrenci konforu esas alındığı için kıyafetler oldukça esnektir. Cilt dostu ve tahriş etmeyen yapısı sayesinde çocuğunuz için güvenle tercih edebilirsiniz. Bu takımlar okul kullanımı için tasarlanırken, tasarımı ve sağladığı rahatlık sayesinde gezilerde veya sporlarda da giyilebilir. Ter tutmayan malzemelerle tasarlanan modellere her zaman güvenle öncelik verilebilir. Ayrıca kumaşların kalitesi renk solması gibi istenmeyen durumların önüne geçmektedir. Hem okul hem de spor için rahatlıkla kullanılabilecek giysilerdir.

Okul Çağı Çocuklarının Kıyafetlerinde Bulunması Gereken Önemli Özellikler

Okul forması olarak tasarlanan ürünler, geniş beden seçenekleri sayesinde her beden seçeneği ile sunuluyor. Ürün seçenekleri ütü gerektirmeyen kumaşlardan yapılmaktadır. Böylece yıkama sonrası kurutma işlemine ara vererek kırışmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Okul çağı çocuklar için özgüvenlerinin doğru kıyafetlerle yerine gelmesini sağlayabilirsiniz. Böylece odaklanmaları gereken derslerine güzel bir şekilde odaklanabilirler. Bu durum derslerdeki performanslarını arttırır. Yedeklemek te bu hususta oldukça önemlidir. Her an kirlenebilir ve yeni güne hazırlanma konusunda bir endişeniz olmaz.

Her Yaş İçin Okul Kıyafetinin Önemi

Ebeveynler her zaman çocuklarının rahatını ve mutluluğunu ön planda tutarlar. Küçük yaşta okula başlayan çocuklar için kıyafet seçimi son derece önemlidir. Okul pantolonu her yaş için önemlidir ancak okula yeni başlayan öğrenciler için farklı bir yeri vardır. Onları mutlu eden kıyafetler giymek isterler. Bu nedenle ebeveynler bazen model seçmekte zorlanabiliyor. Bu sorunu önlemek için tasarlanan anaokulu kıyafetleri sizi ve çocuğunuzu mutlu edecektir. Bütün gün eğlenmek isteyen çocuklar için ter tutmayan kumaşlardan yapılmış anaokulu kıyafetlerini tercih edebilirsiniz. Bu yumuşak ve esnek dokulara çocuğunuz için bir şans verebilirsiniz. Yumuşak ve dayanıklı kumaşı sayesinde dayanıklı ürünlerdir. Okul kıyafetlerinizi çamaşır makinesinde ürüne zarar vermeden kolayca yıkayabilirsiniz.

Kolej Eteği Seçimi

Kolej eteği seçimi diğer okul forması parçaları gibi uygun kumaşlardan yapılmış olması gerekir. Tam beden seçerek çocuklara yük olmayacak ürünler onlara iyi gelir. Aynı zamanda bu okul etekleri  Nanoteknolojik ürünlerden üretilmiş olmaları sayesinde çocuklarımızı hem kanserojen kumaşlardan korumuş oluyoruz hem de sağlıklı kumaşlar ile rahatlıklarını ön planda tutuyoruz. Kolejlerin kendi istedikleri eteklerle ile dizinde çocuğunuz kaliteli kumaşlardan kıyafetler giyilebilirler. Gerek etekler, gerek pantolonlar gerekse polo yaka okul üniformalarını nefes alan ve solmayan kumaşlardan almakta yarar vardır. Yazın terletmeyen kışında üşümelerine engel olan bu kumaşlar sayesinde her zaman okuldaki derslerine adapte olabilecekler. Sene boyunca canlı duran renkler sayesinde her zaman ışıl ışıl görünecekler.