KORAYSPOR GARANTİ ŞARTLARI NELERDİR?

Firmalar
Türkiye’nin en büyük spor giyim firmalarından biri olan korayspor, birçok farklı seçeneğiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. 1983’de kurulan firma yılların verdiği tecrübeyle yüksek müşt...
EMOJİLE

Türkiye’nin en büyük spor giyim firmalarından biri olan korayspor, birçok farklı seçeneğiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. 1983’de kurulan firma yılların verdiği tecrübeyle yüksek müşteri memnuniyeti amaçlamaktadır. Bu yüzden aldığınız tüm ürünlerin garantisi firma tarafından sağlanmaktadır. Dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz eğer bir sorun çıkması halinde değişim ya da iade sağlanmaktadır. Peki bu değişim garantisinin şartları nelerdir? Biraz bu konuyu irdeleyelim. Değişim veya iadenin sağlanabilmesi adına sorunun kullanım hatası olmadığını kanıtlamanız gerekmektedir. Maalesef pek çok kişi kullanım hatasından dolayı sorun yaşadıkları ürünü iade etmeye çalışıyor bunun firmamıza da anlaşmalı olduğumuz büyük markalara da sorun teşkil edeceğinden dolayı sizden sadece kullanım hatası olmadığına dair bir belge talep ediyoruz.

Kaç Gün İçerisinde Değişim Yapılabilir?
Korayspor müşteri memnuniyetine son derece önem veren bir firmadır. Bu yüzden değişim ve iade taleplerini ürünü aldığınız tarihten 30 gün sonraki tarihe kadar talep edebilirsiniz. Bu talebinizden sonra özenle inceleneceğine emin olabilirsiniz. Garanti şartları çevresinde talepleriniz incelecektir. Bu başvurudan sonra en kısa zamanda isteğiniz yerine getirilecektir. Eğer garanti şartlarında olduğu gibi kullanımdan dolayı bir hata yok ise ve ürünün kendisinden kaynaklı bir sorun var ise ürünler isteğiniz doğrultusunda değiştirilecektir. Eğer değişim düşünmüyorsanız ürünün fiyatı en kısa zamanda size aktarılacaktır. Hiçbir zaman hiçbir mağduriyet söz konusu değildir. Tüm olanaklarını müşterileri için kullanan firma hiçbir mağduriyet yaşamamanız adına yoğun çaba sarf etmektedir.

Ürünler Nasıl İncelenir?
Ürün incelemesi işlemini korayspor olarak firmamız yapmamaktadır. Hiçbir zaman müşteri mağduriyeti yaşanmaması adına yoğun çaba sarf eden firma, tüm olanaklarını ürün satın alan müşterilere yönetmiştir. Hiçbir tarafın mağduriyet yaşamaması adına da garanti şartlarında değişim için gerekli olan incelemeye başka bir çözüm olanağı bulunmuştur. Aldığınız ve hatalı olduğunu düşündüğünüz ürünleri aldığınız markanın Türkiye distribütörlüğüne gönderebilirsiniz oradan gelen belgeyle de rahatlıkla değişim veya iade talep edebilirsiniz. Bu süreçlerin yaşanmaması adına en kaliteli markaları iş birliği içerisinde olan firma yaşandığı zaman da sorumluluk kabul edip garanti şartları yerine getirildiği zaman değişim ya da iade kabul etmektedir. Bu kadar detaylı bir incelemenin olmasının tek sebebi hiçbir tarafın mağduriyet yaşamamasıdır.

Ürün Değişimi Ya Da İadesi İçin Gerekli Şartlar
Korayspor’un hiçbir tarafın mağduriyet yaşamaması adına bir takım garanti şartları vardır. Bu şartlardan bazılarını ve nedenlerini açıklamak isterim. 30 gün içerisinde değişim ya da iade talebi oluşturabilirsiniz. Bu talep oluşum süresi yeteri kadar uzun tutulmuştur. Pek çok firma bu süreyi bir ya da iki haftayla sınırlı tutarken firma maksimum seviye de tutmuş ve bu süreyi bir ay yapmıştır. Ayrıca üründen kaynaklı bir hata var ise bir ayda rahatlıkla anlaşılabilir. Bu da yeterli bir süre olduğunun kanıtıdır. Ayrıca garanti şartları arasında olan markanın Türkiye distribütörlüğünden alınmış belge şartı da hiçbir tarafın mağduriyet yaşamaması adınadır. Bu aranan en önemli şartlardan biridir. Eğer kullanıcı hatası değilse ürünün değişim ya da iadesi yapılabileceğine emin olabilirsiniz.

Online Alışverişte Garanti Şartları
Online alışverişte değişimin normal değişimden pek bir farkı yoktur. Korayspor.com size en iyi firmaların en iyi ürünlerini sunmaktadır. Hata olma olasılığının en düşük seviyede olduğu sitede korayspor kalitesinin bir kere daha farkına varacaksınız. Bu yüksek kaliteli ürünler de hata olması durumunda ise yukarıda anlatılan yolları izleyebilirsiniz. Değişim veya iade sonucunuzu ise garanti ve iade sorgulama bölümünden takip edebilirsiniz.