Elektronik Kart Tamirinde Kaliteli Hizmet İçin: Uçar Otomasyon

 

Birçok markaya ait forklift kartı tamiri kaliteli ve güvenilir bir biçimde yapan firma, Gebze’de sektörün bir numaraları firması olarak anılmaktadır. Günümüz şartlarına uygun olarak uzun yıllardır sektörün içerisinde olmasına rağmen kendini sürekli geliştirerek uzman kadrosuyla ve kaliteli teknik ekipmanlarıyla endüstriyel alanına bağlı kalarak her şekildeki plc tamiri, cihaz onarımlarını ve elektronik kartları büyüyerek halen daha gerçekleştirmektedir. Kendine ait pazar yaklaşımını kurmasıyla beraber, ilk açıldığı günden beri modern ve dinamik bir biçimde, kalitesinden ödün vermeden; hizmette sınır tanımadan siz değerli müşterilerine müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Endüstriyel Bakım ve Onarım Hizmetleri

Uzman kadrosu ve kaliteli teknik ekipmanlarıyla çalışmalarını ve hizmetlerini müşterilerine büyük bir memnuniyetle sunan firma endüstriyel kartların bakım ve onarım hizmetlerinden bir çoğunu sunmaktadır. Bu hizmetler; endüstriyel kart tamiri, endüstriyel kart bakımı, endüstriyel kart onarımı ve elektronik kart onarımı hizmetleridir. Bütün arızalı kartları garanti sunarak onaran firma, bu işlemleri orijinal parçalar kullanarak en kısa sürede teknik ekipleri sayesinde tekrar kullanım aşamasına geri döndürmektedir.

Endüstriyel Bakım ve Onarım Hizmetleri Hangi Zamanlarda Yapılıyor?

Firmanın vermiş olduğu kaliteli ve sorunsuz hizmetler 7 gün 24 saat boyunca devam etmektedir. Aynı zamanda garanti hizmeti de sunması sayesinde tamiri yapılan kartların tekrar arızalanması durumunda ücretsiz bir biçimde tekrar eski haline getirmektedirler. Hizmetlerini kendi firmalarında gerçekleştirmeleri dışında müşterilerinin fabrikalarında, iş yerlerinde ve atölyelerinde de gerçekleştirmektedirler. En kısa sürede, sertifikalı teknik ekip çalışanlarıyla parçalarınızı 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman aralığında tamir etme imkanını sizlere sunmaktadır.

Bakım ve Onarım Hizmetleri Fiyatları

Firmanın sunmuş olduğu sınırsız, güler yüzlü, samimi, kaliteli, sertifikalı hizmetlerine rağmen, bu hizmetlerin karşılığında çok uygun fiyatlar talep etmektedir. Sektörün en iyisi olmasına rağmen fiyatları oldukça uygun bulunan firma, bu yönüyle de tercih nedeni olmaktadır.