Yaz Kur’an kursları eğitim takvimi belli oldu

İbadethaneler
Diyanet İşleri Başkanlığı, 22 Haziran 2015 tarihinde başlayacak olan yaz Kur’an kurslarının planlanan hedeflere uygun, etkili ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi için uygulamaya dair esa...
EMOJİLE

Diyanet İşleri Başkanlığı, 22 Haziran 2015 tarihinde başlayacak olan yaz Kur’an kurslarının planlanan hedeflere uygun, etkili ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi için uygulamaya dair esasları ve Öğretim Takvimi yayımladı. 

Yapılan Yazılı Açıklamada;

“Yaz Kur’an kursları 22 Haziran 2015 Pazartesi günü eğitim-öğretime başlayacaktır. Müftülükler, kursların başladığı ilk gün din hizmetleri personelinin, öğrencilerin, velilerin ve halkın katılacağı “Yaz Kur’an Kursları Açılış Programı” yapacaktır. Ayrıca 22 Haziran 2015 Pazartesi günü yapılacak olan Yaz Kur’an Kursları Açılış Programına Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet GÖRMEZ, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Kâmil YILMAZ, Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ali ERBAŞ konuşmacı olarak katılacaktır. Program Diyanet TV’den canlı yayınlanacaktır. Diyanet TV’den canlı yayınlanacak olan Yaz Kur’an Kursları Açılış Programı, şartları uygun olan (TV veya interneti olan) öğreticilerimiz ve öğrencilerimizce izlenecektir” denildi.(dinihaberler)

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme