Anadolu Gençlik Derneği’nden Büyük Kudüs Konvoyu

Stklar
AGD, bugün Siyonist İsrail’in Filistin halkına yönelik zulmüne karşı caddelere, sokaklara iniyor. Tüm yurtta saat 18.30’da yapılacak Büyük Kudüs Konvoyuyla İsrail’in masum Filistin halkına yönelik sal...
EMOJİLE

AGD, bugün Siyonist İsrail’in Filistin halkına yönelik zulmüne karşı caddelere, sokaklara iniyor.

Tüm yurtta saat 18.30’da yapılacak Büyük Kudüs Konvoyuyla İsrail’in masum Filistin halkına yönelik saldırıları lanetlenecek. Konvoyla ilgili AGD Genel Başkanı Salih Turhan, “Filistin’de kardeşlerimiz mücahedeye devam ederken, bizler de meydanlarda zulme karşı ses yükseltmeye devam edeceğiz” dedi.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD), Siyonist şebeke İsrail’in Mescid-i Aksa saldırılarına karşı çalışmalarını dur durak bilmeden sürdürüyor. Önceki gün ABD’nin fitne üssü İncirlik’te düzenlediği eyleminin ardından, bugün ise terör örgütü İsrail’in Gazze ve Filistin’de yapmış olduğu saldırılara tepki koymak ve Filistinli kardeşlerimizin yanında yer aldığını göstermek adına Büyük Kudüs Konvoyu etkinliğini tüm Türkiye genelinde gerçekleştirecek.

SİYONİST ZULME KARŞI TEPKİ KONVOYU

Kovid-19 tedbirleri kapsamında araç konvoyu şeklinde yapılacak tepki eylemiyle ilgili konuşan AGD Genel Başkanı Salih Turhan, “Filistin’de kardeşlerimiz mücahedeye devam ederken bizler de meydanlarda zulme karşı ses yükseltmeye devam edeceğiz. Tüm Türkiye’de bugün saat 18.30’da Büyük Kudüs Konvoyu’nda bir kez daha bir araya geliyoruz” ifadelerini kullandı.

PENCEREMDE KUDÜS

Anadolu Gençlik Derneği Ortaokullar Komisyonu, ortaokul öğrencilerinin terörist İsrail’in saldırılarına karşı farkındalık oluşturmak adına “Penceremde Kudüs” etkinliği başlattı. Etkinlikle ilgili AGD’den yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: “Ortaokul öğrencileri; pencerelerine ve yahut evlerinin bir köşesine Filistin bayrağı, Mescid-i Aksa fotoğrafı, Filistin’i anlatan bir yazı ya da fotoğraf asarak değerlerimizi ifade edebilecekleri ve tepkilerini gösterecekleri bir çalışmayı ortaya koyacaklar. Yapılan çalışmalar #penceremdekudüs etiketiyle sosyal medya üzerinden paylaşılacak.”

KAYNAK: MİLLİ GAZETE

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi