Anadolu Gençlik Derneği 47. Dönem Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Stklar
AGD, 47. Dönem Değerlendirme ve Planlama Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Geçtiğimiz döneme yönelik değerlendirmenin yapıldığı toplantıda, yeni dönem çalışmaları istişare edildi. AGD 47. dönem planlaması...
EMOJİLE

AGD, 47. Dönem Değerlendirme ve Planlama Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Geçtiğimiz döneme yönelik değerlendirmenin yapıldığı toplantıda, yeni dönem çalışmaları istişare edildi.

AGD 47. dönem planlamasını yaptı

Toplantıda konuşan AGD Genel Başkanı Salih Turhan, “Geçmişten aldığımız güçle yarınlara daha büyük heyecanla ulaşmak için, 47. Dönem çalışmalarımızın tüm insanlığa hayırlar getirmesi için hep birlikte, ‘Vira Bismillah’ diyoruz” dedi.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) ve Milli Gençlik Vakfı (MGV) 47. Dönem Değerlendirme ve Planlama Toplantısı geniş katılımla gerçekleştirildi. AGD ve MGV Genel Başkanı Salih Turhan ile AGD Genel Merkez Başkanlık Divanı’nın beraber yürüttüğü toplantıda, AGD’nin geçmiş dönemde yapmış olduğu faaliyetler değerlendirilirken, yeni dönemde gençliğe ulaşacak yeni çalışmaların istişaresi yapıldı.

“MİLLİ GÖRÜŞ, BİR MEDENİYET TASAVVURUDUR”

Değerlendirme ve Planlama Toplantısı’nda konuşan Turhan, gençlik çalışmalarının önemine vurgu yaparak, “Burada çok hayırlı çalışmaların değerlendirme ve istişaresini yaptık. Bu çalışmalar; gençliğimize yeni ufuklar açması, milletimizi ve gönül coğrafyamızı ileriye taşıması ve mazlum coğrafyaların kurtuluşu için önem arz etmektedir. Bu planlamayı tüm kademelerimizle, hep birlikte en güzel şekilde hayata geçireceğiz. Biz Milli Görüşçüyüz, herhangi bir sivil toplum kuruluşu gibi hareket edemeyiz. Milli Görüş, bir dünya tasavvurudur. Milli Görüş, bir medeniyet tasavvurudur. Milli Görüş, tüm söylemlerde ve eylemlerde hidayetin, ferasetin ve dirayetin gereği üzere olmaktır. Yarım asrı aşan tecrübemizle tüm kademelerimizle yeni dönemde de ahlaklı bir nesil yetişmesi için tüm takatimizle çalışmaya devam edeceğiz. Geçmişten aldığımız güçle yarınlara daha büyük heyecanla ulaşmak için, 47. Dönem çalışmalarımızın tüm insanlığa hayırlar getirmesi için hep birlikte, ‘Vira Bismillah’ diyoruz” ifadelerini kullandı.