Zen Pırlanta’dan Sevgililer Günü’ne özel fırsatlarla birlikte pırlantalı “Aşkın Ritmi kolye” hediye!

Pırlanta simgeledikleri, tutkusu ve ışığıyla Sevgililer Günü’nde verilebilecek en anlamlı hediye. Zen Pırlanta, bu özel günde hediye edilebilecek zarif modeller hazırladı. %40 ve %50 indirimli fiyatlarla satışa sunulan modeller arasında vazgeçilmez klasikler zentaş, tamtur ve, pırlanta beştaş yüzük modellerinden hediye ettiğiniz kişinin günün her saati kullanabileceği kolye uçları, bilekliklere kadar birçok seçenek yer alıyor.  Erkekler için ise özel bir armağan olacak pırlantalı saat, kravat, kol düğmesi, kalem, cüzdan, kemer gibi pırlantalı aksesuarlar Zen Pırlanta’nın Sevgililer Günü hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Zen

 

Özel günleri farklı hediyelerle kutlayan Zen Pırlanta, bu Sevgililer Günü için de özel bir armağan hazırladı. 14 Şubat’a kadar Zen Pırlanta mağazalarından ve www.zenpirlanta.com adresindeki sanal mağazadan yapılacak 2000TL ve üzeri alışverişlerde “pırlantalı aşkın ritmi kolye” hediye ediyor. 

 

Zen

Kalpten gelen sevginin zarif bir yansıması… Pırlantalar sevgililer gününde her zamankinden daha anlamlı ve değerli. Aşk ve sevginin her yanı sardığı bu özel günlerde sevgilinize alacağınız hediyeye hala karar veremediyseniz kadınlar ve erkekler için özel olarak tasarlanan birbirinden güzel pırlantalara göz atın. Zen pırlanta her tasarımında olduğu gibi Sevgililer Günü için özel koleksiyonlarıyla da göz kamaştırıyor. Dünyanın en değerli taşlarından olan pırlanta bu kez sevgilinizi mutlu etmek için ışıldıyor. Doğanın bize sunduğu en değerli hazinelerden olan pırlantalar usta bir işçilikle ve benzersiz tasarımlarla birleşerek en özel görünümlerine kavuşuyor. Sonsuz aşk ve sevginin ışıltısı ve ihtişamını her an yanında taşımak isteyenler 14 Şubat’ta Zen pırlantada buluşuyor.