Zayıflama Kliniği Açıklaması

Olaylar
Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul’da yaşayan ve zayıflamak için Antalya Duacı’daki klinik otele yerleşen 143 kilogram ağırlığındaki Kamil Can Koşar’ın diyet programının 5’in...
EMOJİLE

Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul’da yaşayan ve zayıflamak için Antalya Duacı’daki klinik otele yerleşen 143 kilogram ağırlığındaki Kamil Can Koşar’ın diyet programının 5’inci gününde kalp krizi geçirerek öldüğü tesisin ”5 Yıldızlı Otel + Sağlıklı Yaşam Tesisi Turizm Yatırımı Belgesi”nin 6 Nisan 2010 tarihinde iptal edildiğini bildirdi.
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, ”Otelde Ölümü Komisyon İnceliyor” başlıklı haber üzerine açıklama yapılması gereği duyulduğu belirtildi.

Haberde belirtilen tesisin ”Kültür ve Turizm Bakanlığından belgeli” olduğu ifadesinin doğru olmadığı kaydedilen açıklamada, ”29 Aralık 2008 tarih ve 11702 sayılı 5 Yıldızlı Otel + Sağlıklı Yaşam Tesisi Turizm Yatırımı Belgesi, 6 Nisan 2010 tarihinde iptal edilmiştir. Söz konusu iptal oluru, 7 Nisan 2010 tarihinde tesisin belge sahibine tebliğ edilmiştir‘ denildi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme