Yumurtalı Protestoya Soruşturma

Olaylar
YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde dün yaşananlara ilişkin, ”Ankara Üniversitesi’ne yazı göndererek, çok geniş bir soruşturma ...
EMOJİLE

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde dün yaşananlara ilişkin, ”Ankara Üniversitesi’ne yazı göndererek, çok geniş bir soruşturma başlatılmasını talep ettik” dedi.

İzmir’in Urla ilçesindeki İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’ne gelen YÖK Başkanı Prof. Dr. Özcan, Rektör Prof. Dr. Mustafa Güden’i göreve yeni seçilmesinden dolayı kutlayarak, üniversitede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Rektör Güden ve dekanlarla birlikte öğrenci yemekhanesinde yemek yiyen Özcan, dün Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde münferit bir olay yaşandığını belirterek, ”Ankara Üniversitesi’ne dün akşam yazı göndererek, çok geniş bir soruşturma başlatılmasını talep ettik” diye konuştu.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne konuşma yapmak üzere giden TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu ile CHP Genel Sekreteri Süheyl Batum, öğrencilerin protestosuyla karşılaşmıştı.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme