Yumruk attığı Bakan Yıldız’dan iş istedi

Olaylar
Ersan Temizel’in haberi Kayseri’de iki yıl önce şehit cenazesine katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’a yumruk atarak burnunu kıran eski öğretmen Şahin Şimşek, bakan...
EMOJİLE

Ersan Temizel’in haberi

Kayseri’de iki yıl önce şehit cenazesine katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’a yumruk atarak burnunu kıran eski öğretmen Şahin Şimşek, bakandan mesleğine geri dönmesi adına iş talebinde bulunduğu öğrenildi.

Cuma namazını Kayseri’deki Han Camii’nde kılan Bakan’ın yanına oturan eski öğretmen, namaz sonrasında Bakan Yıldız’a, "Şehit cenazesinde çok duyguluydum. Hislerime yenik düştüm." ifadelerini kullanarak helallik istedi. Şahin Şimşek’nin sözleri üzerine Bakan Yıldız, "Şehit cenazelerinde herkes gibi bizler de duygulu oluyoruz. Ben de o gün çok duygulu ve üzüntülüydüm. Şehit cenazeleri toplumda bir ayrışmaya değil, birbirimizi daha iyi anlamamıza yol açmalıdır. Talebin konuda Milli Eğitim Bakanlığı değerlendirme yapabilir." dedi. Bakan Taner Yıldız’ın, Kayseri Valisi’ne eski öğretmene sıkıntıları ile ilgili yardımcı olunması konusunda da talimat verdiği öğrenildi.

Zaman
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme