Yenilebilir Çiçek (Bonnyfood) Nedir? Nereden Alınır?

Olaylar
Son yılların şüphesiz en trend hediyesi Bonnyfood! Rengarenk görünümleri ve mis çikolata kokuları ile bir çiçek buketini aratmayan Bonnyfood’lar adeta mutluluk saçıyorlar. Kadın, erkek, genç yaşlı her...
EMOJİLE

Son yılların şüphesiz en trend hediyesi Bonnyfood! Rengarenk görünümleri ve mis çikolata kokuları ile bir çiçek buketini aratmayan Bonnyfood’lar adeta mutluluk saçıyorlar. Kadın, erkek, genç yaşlı herkesin bayıldığı bu leziz hediye nedir derseniz, özenle hazırlanan taze ve lezzetli kek, kurabiye ve trufların farklı tasarımlar halinde oluşturduğu lezzet buketleridir diyebiliriz. Bir çiçek buketi görünümünde olduğu için de yenilebilir çiçek olarak tanımlamak doğru olacaktır.

Özel günlerde sevdiklerimizin yüzlerini gülümsetmek için gönderdiğimiz Bonnyfood, çiçeklerin en güzeli, en çikolatalısı ve en lezzetlisidir. Farklı saksı ya da platformlar üzerinde yüzlerce değişik model olarak tasarlanan bu lezzet aranjmanlarını irili ufaklı, yuvarlak, kalpli ya da çiçek şekilli yatay ve katlı platformlar ile görebilmek mümkün. Bu platformların bazılarının bir bölmesinde gönderilen kişi için hazırlanan kısa notlar bulunabildiği gibi, büyük boy kurabiyelerin üzerinde yazılı mesajlar bulunan Bonnyfood aranjmanlarını da sipariş edebilme şansına sahipsiniz.

Yenilebilir

Bonnyfood ürünlerinin kişiye özel olarak hazırlanıp özelleştirilebilen çeşitleri olduğu gibi doğum günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü, Sevgililer Günü gibi aklınıza gelebilecek bütün özel günler için hazırlanan versiyonları da bulunmaktadır. Hatta Diş Hekimleri Günü, Hemşireler Günü, Mühendisler Günü gibi spesifik bir grubu kapsayan özel günler için üretilen Bonnyfood lezzetleri bile bulunmakta ve dönemsel olarak satışa sunulmakta.

Her daim taze olarak sunulan, kimisinde sevdiklerinizin adı ya da dilediğiniz mesajlar bulunabilen Bonnyfood çeşitleri, yanlarında olduğunuzu dile getirmek ve hissettirmek istediğiniz herkes için, her an tercih edebileceğiniz hediyelerden. Görünümleri ile kalpleri ısıtan, ilk ısırıktan itibaren de damaklarda unutulmaz bir yer edinen Bonnyfood aranjmanları ile sevdiklerinizin her an mutlu edebilirsiniz.

Sevdiklerinizin yeni işlerindeki ilk günlerinde yaşayacakları heyecanı tatlıya bağlamak için göndereceğiniz bir buket lezzetli gül keki mesai arkadaşları ile paylaşan yakınlarınız, kendilerini ekibin bir parçası hissetmekte kolaylık sağlayabilir. Ya da gününe tat katmak istediğiniz sevgiliniz sabah kahvesini, göndermiş olduğunuz kalpli kurabiyeler ile tatlandırabilir. Canım Babam mesajı yazılı kekler ile babalarınıza yalnızca Babalar Günü’nde değil, her an sevginizi dile getirebilmenize yardımcı olabilir. Her yaştan ve samimiyetten sevdikleriniz için bonnyfood siparişi verebilir, onlar için özel olarak hazırlanan bu lezzetlerle sürprizler yapabilirsiniz.

 

Sevgiliniz için bir çiçek siparişi vermek istiyorsunuz ancak onun polen alerjisi var. Hiç dert değil. Bir buket kırmızı gül görünümünde olan leziz bir Bonnyfood aranjmanı onu çok mutlu edecektir. “Erkekler çiçek sevmez!” klişesini yerle bir eden yenilebilir çiçekler ile tüm sevdiklerinizi mutlu edebilir, günlerine neşe katabilirsiniz. Mutsuz bir anında yüzünü gülümsetmek istediğiniz yakınlarınıza üzerine gülen yüz çizilmiş kekler ile hazırlanmış bir buket gönderebilir, yeni bebek sahibi olan yakınlarınıza kız ve erkek bebek için ayrı ayrı tasarlanmış konsept Bonnyfood’lardan sipariş edebilirsiniz.

Bonnyfood Nereden Alınır?

Bonnyfood ürünlerini kendinizi şımartmak ya da sevdiklerinizi mutlu etmek için satın alabilirsiniz. Bonnyfood lezzetlerine ulaşmak ve sevdiklerinize hediye etmek ise çok kolay. Sürpriz yapmak istediğiniz kişilerin adreslerinize sizin adınıza, sizin notunuz ile teslim edilen Bonnyfood’ları online olarak satın alabilirsiniz.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme