Yeni bir oyun mu tezgahlanıyor? Bilderberg toplantısına Türkiye’den bakın hangi isimler katılıyor!

Olaylar
Fikir babaları ve en büyük destekçileri ünlü Yahudi Rockefeller ve Rotschild aileleri olan ve 1954 yılında üst düzey bir Mason olan Joseph Retinger tarafından kurulan siyonist kulüp Bilderberg’in...
EMOJİLE

Fikir babaları ve en büyük destekçileri ünlü Yahudi Rockefeller ve Rotschild aileleri olan ve 1954 yılında üst düzey bir Mason olan Joseph Retinger tarafından kurulan siyonist kulüp Bilderberg’in 67.toplantısı İsviçre’nin Montrö kentinde başladı.

ABD’nin Irak’ı işgali konusunda büyük çaba sarfeden kulübün elinde katledilen milyonlarca müslümanın kanı bulunuyor. Öte yandan toplantılarının düzenlenme şekli, esrarengiz gizliliği ve alınan geniş güvenlik önlemleri nedeniyle hakkında komplo teorisyenleri tarafından “Uluslararası gizli kararlar burada alınıyor” şeklinde yorumlar yapılan Bilderberg toplantılarının bu seneki ayağına Türkiye’den çağrılan isimler dikkat çekiyor.

Yeni bir oyun mu tezgahlanıyor?

Olağanüstü gizlilik içerisinde düzenlenen Bilderberg toplantılarına iki yıldır Türkiye’den çok sayıda muhalif isim davet edilirken hükümet kanadından ise hiç kimsenin davet edilmemesi akıllara “Küresel güçler yeni bir oyun peşinde mi?” sorusunu getirdi.

“Dünyayı yönlendiren politikalara karar verilen gizli karar mercii” olarak gösterilen bu seneki toplantıya Türkiye’den şu isimler katılıyor;

– Ömer Koç (Koç Holding)

– Metin Sitti (Koç Üniversitesi)

– Evren Balta (Özyeğin Üniversitesi)

– A.Ünal Çeviköz (CHP Milletvekili)

– Selva Demiralp (Koç Üniversitesi)

Kapalı kapılar ardında ne görüşecekler?

3 gün sürmesi planlanan toplantıda yapay zekâ, sosyal medyanın silâh olarak kullanılması, Çin ve Rusya konularının görüşüleceği belirtilirken kapalı kapılar ardında ise gizli gündem maddelerinin görüşüleceği ileri sürülüyor.

Toplantının 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinin hemen öncesinde düzenlenmesi ise “Türkiye’de yeni bir kaos planının hazırlığı yapılıyor” yorumlarını beraberinde getirdi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme