Olaylar

Yaka Mikrofonu Kablosuz ve Kablolu Tavsiye Edilen Modeller

Yaka mikrofonu çok yönlü ve oldukça küçük dinamik mikrofonlardır. Bir anın videosunu çekerken yada ses kayıt ederken oldukça verimli bir biçimde kullanılabilen oldukça geniş kulanım olanağına sahip çok yönlü kutup..

Yaka Mikrofonu Kablosuz ve Kablolu Tavsiye Edilen Modeller

Yaka mikrofonu çok yönlü ve oldukça küçük dinamik mikrofonlardır. Bir anın videosunu çekerken yada ses kayıt ederken oldukça verimli bir biçimde kullanılabilen oldukça geniş kulanım olanağına sahip çok yönlü kutup desenine sahip elektronik cihazlardır. Bu ürünler genel olarak göze çarpmaması için oldukça küçük ve şık bir biçimde tasarlanır. Kablolu ve kablosuz modelleri bulunmaktadır. Son yıllarda teknolojinin oldukça yaygınlaşması ve gelişmesi ile birçok muhabirin dahi kullandığı bir ürün haline gelmiştir. Kullanımı oldukça rahat ve pratik olduğu için birçok kesim tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Alıcı ve verici olarak iki kısımdan oluşmaktadır. Oldukça uygun maliyetlere sahip bu muhteşem ürünleri konumlandırmak için en iyi yerler adı üzerinde yaka ve yakınında bulunan konumlandır. En iyi sesi yaka, göğüs ve boyun arasında alabileceğiniz bu cihazlar diğer mikrofonlara kıyasla oldukça uygundur. Uygun ortam şarlatında oldukça verimli bir biçimde uzun mesafelerde dahi sesleri kayıt altına alabilirsiniz. Bunların yanı sıra mikser veya amfinize direkt olarak da bağlanabilmektedir.  Kameralarınıza ve uyumlu bir çok cihaza takabileceğiniz bu ürünler arasında benim size tavsiyem Lastvoice Tx-101Y modelidir.  Çünkü çok amaçlı kullanılabilen oldukça kaliteli sese sahip ve gerçekten üst düzey çekim mesafesine sahiptir. Bu ve benzeri tüm yaka mikrofonu modellerine gönül rahatlığıyla yazımın sonunda tavsiye edeceğim firmadan temin edebilirsiniz.

Yaka Mikrofonu Çeşitlerini İncelemek İçin https://www.lastvoice.com.tr/kategori/kablolu-yaka-mikrofonlari

 

Kablosuz Mikrofon

Kablosuz mikrofon teknolojinin ilerlemesi ile oldukça geniş bir mikrofon çeşidine verilen isimdir. Genelek olarak el, yaka, kafa ve benzeri birçok mikrofonun kablosuz seçeneği bulunmaktadır. Sinyalleri aktarmada radyo frekansını kullanabilen cihazlardır. Kullanım kolaylığı ve pratikliği bakımından oldukça yaygın bir biçimde tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Bu mikrofonlar sayesinde birçok alanda hem birçok alanda karşınıza çıkan karmaşıklıktan hem de kablo kirliliğinden kurtulabilirsiniz. Kablolu mikrofonlara kıyasla biraz daha maliyetli ürünler olabilmektedir. Fakat aradaki tüm maliyet farkını kullanım esnasında bizlere sunduğu artılar ile değerlendirir isek kesinlikle hak ettiğini söylebiliriz. Benim bu alanda ürün satın alırken sizlere dikkat etmeniz gereken unsurlar şunlardır. Birincisi kesinlikle çekim mesafesi de ürünün ses kalitesi kadar önemlidir. Bunun yanı sıra kullanım biçimi frekans tepkisi gibi birçok teknik detayı da göz önünde bulundurmalıyız. Kullanım amacına göre çeşitleri ve öncelikleri bulunan bir mikrofon türüdür. Vokallerde, enstrümanlarda hatta konferanslarda dahi kullanabileceğiniz bir çeşidi bulunmaktadır. Alıcı ve verici olarak ayrı ayrı değerlendirilmesi gereken kablosuz mikrofon tavsiyem Lastvoice Lv-802 modelidir. Mevcut mikrofon tipi isteğe bağlı el, yaka ve kafa olarak tercih edilebilen çiftli kablosuz mikrofon modelidir. Çünkü hem üretici hem de tedarik firması olan kullanıcıları tarafından tam not almış birçok ürünü bulunan güvenilir bir markadır.

Kablosuz Mikrofon Modellerini İncelemek İçin https://www.lastvoice.com.tr/kategori/kablosuz-mikrofonlar

Condenser Mikrofon

Condenser mikrofon +48 volt olarak bilinen phantom power özelliği taşıyan bir cihazla kullanılmaktadır. Genellikle ses kayıt etmek için kullanılan oldukça net ve kaliteli ses yakalayabilen mikrofon türüdür. Mikrofon çeşitleri arasında en hassas biçimde ses yakalayabilen türdür. Genellikle stüdyolarda ve benzeri alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Phantom power özelliği taşayan bir cihaz bulundurmadan bu cihazları kullanamazsınız. Bu yüzden bu cihazı tercih etmeden önce mikser ve benzeri cihazınızda bu özelliğin yada girişin olmasına dikkat ediniz. Bu muhteşem cihazlar genel olarak set halinde kullanılmaktadır. Bu kullanışlı setlerde çoğu zaman bir kondenser mikrofon standı, shock mount, pop fitler ve benzeri ek ürünler yer almaktadır. Bu paketlerdeki ürünler yakalamak istediğiniz ses esnasında oluşmasını önlemek istediğiniz ses patlamaları ve titreşimlerin önüne geçebilmek için ve mikrofonu size en uygun pozisyonda konumlandırabilmeniz için kullanılan ürünlerdir. Benim size tavsiyem dünya üzerinde en çok tercih edilen Lastvoice BM800 condenser mikrofon modelidir. Bu muhteşem ürünü alanında uzman ekip tarafından güvenilir bir biçimde aşağıda belirteceğim firmadan tedarik edebilirsiniz.

Kablosuz mikrofon, yaka mikrofonu ve condenser mikforon gibi tavsiye ettiğim ürünleri ve hatta daha fazlasını kaliteli ve profesyonel bir üretici ve tedarik firması olan https://www.lastvoice.com.tr adresinden gönül rahatlığıyla güvenilir bir biçimde satın alabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL