Veliler, Sizin Karnenizi de Biz Veriyoruz

Olaylar
Bugün karne günü. Hep çocuklar karne alacak değil ya, bu sefer de biz veliler olarak kendimize karne verelim. Bakalım notumuz kaç çıkacak? Öncelikle bu sayfanın çıktısını alalım. Sonrasında aşağıdaki ...
EMOJİLE

Bugün karne günü. Hep çocuklar karne alacak değil ya, bu sefer de biz veliler olarak kendimize karne verelim. Bakalım notumuz kaç çıkacak?

Öncelikle bu sayfanın çıktısını alalım. Sonrasında aşağıdaki maddeleri özenle okuyup aklımıza gelen ilk notu sağdaki boş alanlara yazalım. En sonda olumlu puanlarımızdan olumsuz puanlarımızı çıkararak karne notumuzu bulalım. Bu not neye tekabül ediyor onu da en alttaki listeden bularak sağındaki kutucuğa tik işareti koyalım. Karnemiz hazır. Dilerseniz bu puanını bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu karneyi anne-babanın ayrı ayrı doldurması ve sonrasında puanlarını karşılaştırması daha verimli olur. Dileyen anne-babalar karnelerini bir zarf içinde çocuklarına verebilirler.

İnanıyorum ki bizim puanlarımız yükseldikçe çocuklarımızın da puanı yükselecek. Anne-babalık yolunda karne notunuz yüksek olsun.

Haber 7