“Üniversite dediğin aptallar yığını”

Olaylar
Hürhaber’e göre fotoğraf sanatçısı 87 yaşındaki Ara Güler, Tempo dergisine yaptığı açıklamalarında Türkiye ve İstanbul’un yaşadığı değişimi “hastalık” olarak nitelendirdi. “Esk...
EMOJİLE

Hürhaber’e göre fotoğraf sanatçısı 87 yaşındaki Ara Güler, Tempo dergisine yaptığı açıklamalarında Türkiye ve İstanbul’un yaşadığı değişimi “hastalık” olarak nitelendirdi.

“Eski İstanbul”un tamamen kaybolmadığını belirten Güler, “Toplum gibi o da hastalık geçiriyor. Ama hastalıktan kurtulacak” dedi.

“İnsallar aptallaştı” diyen Güler “Birkaç değerli profesör dışında üniversite dediğin aptallar yığınıdır. Gerisi b.ktur” ifadelerini kullandı.

ÜNİVERSİTE DEDİĞİN APTALLAR YIĞINIDIR

“Dünya değişti. Biz de değişiyoruz. Antibiyotik devri bile bitti. Ama şunu söyleyeyim; insanlar aptallaştı. Birkaç değerli profesör dışında üniversite dediğin aptallar yığınıdır. Gerisi b.ktur.

BİR AN EVVEL ÖLMEYİ İSTİYORUM

Birey olmayı bırak, adam olmayı bilmiyoruz. İnsanları sevmek istiyorum ama pez….nkler sevilecek mahluklar değiller. Çok b.ktan herifler var aramızda. Yalnız tahsil olarak değil. Ruh olarak fena adamlar var. Bir an evvel ölmeyi, rahat etmeyi tavsiye ederim.”