Türkiye’nin ihracat devi EMEL PIRLANTA!

Pırlanta ürünler hem takı olarak hem de yatırım için en değerli ürünlerdir. Pırlanta yüzük üretimi yapan Emel Pırlanta firması ülkemizde ihracat yapan firmalar arasında ilk sıralarda yer alıyor. İnsanlar birçok ürün ihtiyaçlarını online alışveriş sitelerinden karşıladıkları gibi pırlanta beştaş yüzük gibi tüm ürünleri, Emel Pırlanta online sitesi üzerinden satın alabiliyorlar.

Firmanın online alışveriş sitesinde sizlere, tüm ürünler, küpeler, yüzükler, bileklikler, saatler, kolyeler, set çeşitleri, erkek ürünleri, elmas ürünleri gibi başlıklarla oluşturulan kategori bölümlerinde tüm çeşitleri ile sizlere sunuluyor.

Türkiye’nin

Emel Pırlanta Neden Ucuz?

İnsanlar satın almak istedikleri tüm ürünleri en uygun fiyatlara satın alabilmek için araştırma yapmaktadırlar. Pırlanta yüzük alacağınız zaman en uygun fiyata satın alabilmek için emel pırlanta sitesine erişim yapmanız yeterlidir. Pırlanta beştaş yüzük tasarımlarının en iyisini en ucuza almak için emel pırlanta firması sizlerin yanında olduğunu gösteriyor. Emel Pırlanta firması, tüm müşterilerine ürünleri gerçek değerinde, ücretsiz kargo, tüm bakım hizmetleri verdiği için ürünler ucuza satın alınabilmektedir. Ödemelerde uyguladığı taksit seçenekleri sizlere aldığınız ürünlerde kolay ödeme fırsatı vermekte ve taksit seçenekleri sayesinde ürünleri daha hesaplı olarak satın alabiliyorsunuz.

Online Alışveriş

Pırlanta ürünler maddi olarak değeri yüksek olan ürünlerdir. Bu ürünleri satın alırken yapacağınız ödemeleri sorunsuz ve güvenli sistemler üzerinden yapmalısınız. Emel Pırlanta tek ürün alımlarında ve toptan ürün alımlarında sizlere online sistemler üzerinden en güvenli ödeme seçeneklerini sunuyorlar. Güvenli ödeme seçeneklerinde 3D özelliğini kullanıyor ve müşterilerinin hesap güvenliklerini sağlıyorlar. Tüm ürün satışlarında müşterileri 4 taksit seçeneklerinden faydalanarak ödemelerini yapabiliyorlar. Toptan ürün alımlarında özel indirimleri var.

Türkiye’nin

Pırlanta Tasarımı

Pırlanta ürünlerden yüzükler, tektaş, beştaş, tamtur, safir, yakut, zümrüt gibi taş çeşitleri ile özel olarak tasarlanmaktadır. Emel Pırlanta yüzük çeşitlerinde tüm tasarımları yapıyor ve müşterilerinden gelen özel siparişler üzerine üretim yapıyorlar. Seçmiş olduğunuz özel taşların kullanılarak farklı ölçülerde ürünlerin tasarlanmasını ve üretilmesini emel pırlanta firmasından talep edebiliyorsunuz. Parmak ölçünüzü ve istediğiniz özellikleri firmaya bildirmeniz yeterli geliyor. Sizin isteği üzerine tasarımlar hazırlanıyor ve en uygun fiyatlara üretimi yapılıyor.