Tayyar’dan şike için çok sert açıklamalar

Olaylar
Gündeme dair yaptığı sert açıklamalarla adından sıkça söz ettiren AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) şike davasına ilişkin aldığı kararı Twitter&#...
EMOJİLE

Gündeme dair yaptığı sert açıklamalarla adından sıkça söz ettiren AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) şike davasına ilişkin aldığı kararı Twitter’daki sayfasından sert bir dille eleştirdi. 

Gündeme dair yaptığı sert açıklamalarla adından sıkça söz ettiren AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) şike davasına ilişkin aldığı kararı Twitter’daki sayfasından sert bir dille eleştirdi. Tayyar, Yıldırım Demirören ve ekibini istifa etmeye çağırdı. Yıldırım Demirören federasyonunun son kullanım tarihinin dolduğunu söyleyen Şamil Tayyar, "Görevdeki isimler bir an önce istifa etmeli, çöplüğüne çekilmelidir." dedi.
 
"Herkesi aklayan federasyonun bu kararı, şikenin tescilidir aslında" diyen Şamil Tayyar, ‘Kum altında başlarını temizlediler kıçları dışarıda farkında değiller’ şeklinde sert bir açıklama yaptı.
 
Yıldırım Demirören ve ekibini de ağır sözlerle eleştiren Tayyar şu ifadeleri kullandı: Yıldırım Demirören federasyonunun son kullanım tarihi dolmuştur, bir an önce istifa etmeli, çöplüğüne çekilmelidir.
 
İşte o twitler;

Rotahaber

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme