Şimdi de “Yazıcıoğlu Yaşıyor” İddiası

Olaylar
Adı BBP ile özdeşleşen Muhsin Yazıcıoğlu kimilerinin iddia ettiği gibi yaşıyor olma ihtimali var mı? İşte Bugün gazetesine konuşan Gülefer Yazıcıoğlu’nun konuya dair açıklamaları:   KLONLAM...
EMOJİLE

Adı BBP ile özdeşleşen Muhsin Yazıcıoğlu kimilerinin iddia ettiği gibi yaşıyor olma ihtimali var mı? İşte Bugün gazetesine konuşan Gülefer Yazıcıoğlu’nun konuya dair açıklamaları:

 

KLONLAMADIYSALAR MUHSİN BAŞKAN’DI

 

Siz bulunduktan sonra eşinizi gördünüz mü?

 

Evet, Kahramanmaraş Devlet Hastanesi’ne helikopterle Muhsin Başkan’ı getirdiler, biz de helikopterle gittik. Morga cenazeler konulduktan 5 veya 10 dakika sonra biz girdik, gördük. Muhsin Başkan sedyenin üzerinde yatıyordu, üzerinde giysileri vardı, ayakkabıları bile ayağındaydı. Uyuyor gibiydi, yüzünde gözünde hiçbir yarası beresi yoktu. Muhsin Başkan’dı işte.

 

Bu konuda da iddialar var, "Muhsin Bey ölmedi" diyorlar…

 

Getirsinler de görelim biz de veya neredeyse söylesinler biz de gidelim. Muhsin Yazıcıoğlu’nu klonlamadılarsa, aynısından bir tane daha yapmadılarsa benim gördüğüm Muhsin Yazıcıoğlu idi. Giydiği gömlek, parmağındaki yüzükle, her şeyiyle Muhsin Yazıcıoğlu’ydu.

 

O SORULARA DEVLETİM CEVAP VERSİN

Bir sürü tuhaf olay yaşandı, "olacağı vardı oldu" deyip, üst üste yaşananları doğal mı karşılıyorsunuz?

 

Tabii ki doğal gelmeyen yönleri var, doğal gelmeyen yönleri olduğu için ısrarla bu olayın peşinden gidiyorum. Kaza da olabilir, kendi kendine düşmüş de olabilir, bilemiyorum, suikastsa da çıkartsınlar. Kaza sonrasını ise biliyorum, aramadılar, kurtarmadılar. Hadi bizimkilere ulaşamadılar, İsmal’i konuştura konuştura öldürdüler. Ben artık kabre hiç gündüz gitmiyorum. Karşılaştığım insanlar sürekli soru soruyorlar. Milletin vicdanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun aranmadığını kesin biliyor, bana dönüp "öldürdüler" diyorlar. Ben de milletin vicdanını rahatlatmak için neyse ortaya çıkarın diyorum. İnsanların sorularına cevap vermekten ben yoruldum, bu soruların cevabını insanlara devletim versin.

 

Bugün

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme