Şamil Tayyar, Demirel’i fena vurdu

Olaylar
9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in, 12 Eylül 1980 askeri darbesi ile yönetime el koyanların yargılandığı davada dönemin Genelkurmay Başkanı Kenan Evren’den şikayetçi olmayacağını açıklam...
EMOJİLE

9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in, 12 Eylül 1980 askeri darbesi ile yönetime el koyanların yargılandığı davada dönemin Genelkurmay Başkanı Kenan Evren’den şikayetçi olmayacağını açıklamasına, Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar’dan sert tepki geldi.

BU YOLLA BİR YERLERE VARILMAZ DEMİŞTİ

‘Zarar görmemem mümkün değil… Çoook. Millet zarar gördü. Hayır, müdahil olmak istemem… Bu yolla bir yere varmanın mümkün olduğunu düşünmüyorum… ‘ sözleriyle tarihi 12 Eylül davasına müdahil olmak istemeyen Demirel’i eleştiren Tayyar, Twitter’da yazdıklarıyla çok konuşulacağa benziyor.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan Süleyman Demirel’in tarihi 12 Eylül davasına müdahil olmama kararını eleştiren Tayyar ‘ Demirel davaya neden müdahil olmamış: bu yolla bir yere varılmaz! Biz senin yolunda 3 kuşak kaybettik, burnumuz b…ktan çıkmadı ‘ ifadelerini kullandı.

Star
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme