Şamil Tayyar Ahmet Altan ve Taraf’ı bombaladı

Olaylar
AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Star Gazetesi Yazarı Şamil Tayyar, bugün Taraf Gazetesi’nin kendisi hakkında ortaya attığı “Aygün döndü kel göründü” başlıklı manşeti üzerine Ahmet...
EMOJİLE

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Star Gazetesi Yazarı Şamil Tayyar, bugün Taraf Gazetesi’nin kendisi hakkında ortaya attığı “Aygün döndü kel göründü” başlıklı manşeti üzerine Ahmet Altan ve Taraf’ı twitter’dan bombaladı.

Şamil Tayyar, Aygün hakkındaki sözleri için kendisine “seviyesiz” nitelemesi yapan Taraf’ı  Ergenekon ve PKK safında yer almakla suçladı.

Tayyar, Taraf Gazesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Altan için “PKK-Ergenekon ittifakının devşirmesi mi oldu?” diye sordu.

İşte Şamil Tayyar’ın tweet’leri…

1-Ergenekon/Balyoz sürecinde önemli iş yapan Taraf, son dönemde AK Parti düşmanlığını PKK’nın sözcülüğüne dönüştürdü, aklı dağda rehindir

2-Ergenekon sanığı İlhan Cihaner’in PKK’ya methiye dizen açıklamasına alkış tutup şahsıma yüklenmesi, PKK-Ergenekon ekseninde dönüşüm müdür?

3-Ahmet Altan, PKK-Ergenekon ittifakının devşirmesi mi oldu? Öyleyse, Altan, Cihaner’le Aygün’le kolkola dağ romantizmini sürdürsün.

4-PKK’nın silahları bırakıp dağdan inmesine hiç itiraz etmeyiz, ama Ergenekon gibi hükümeti devirmeye yönelik dağ senaryosuna evet demeyiz

5-Hiç kimse Kürt sorununun çözümüyle Tunceli’deki hükümeti devirme senaryosunu birbirine karıştırmasın

6-Suriye’de nasıl soğuk savaş döneminin ittifakı kuruluyorsa, Türkiye’de de Ergenekon-PKK safı Taraf’la sıklaştırılıyor. Bu oyunu yemeyiz!

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme