Şafak Pavey AK Parti’den vekil olacakmış!

Olaylar
Gazeteci Ayşe Böhürler’den CHP Milletvekili Şafak Pavey’e tepki! Pavey’in ailesini yakından tanıdığını söyleyen Böhürler, annesi Ayşe Önal’ın belediye başkanlığı döneminde Erdo...
EMOJİLE

Gazeteci Ayşe Böhürler’den CHP Milletvekili Şafak Pavey’e tepki! Pavey’in ailesini yakından tanıdığını söyleyen Böhürler, annesi Ayşe Önal’ın belediye başkanlığı döneminde Erdoğan’ın evine teklifsiz gidebilen bir kaç isimden biri olduğunu anlattı.

Haber7.com’da yer alan habere göre Ayşe Böhürler, CHP Milletvekili Şafak Pavey’in  ailesini yakından tanıdığını annesi Ayşe Önal’ın yıllarca Kanal 7’de program yaptığını anlattı.

“ERDOĞAN’IN EVİNE TEKLİFSİZ GİDERDİ”

Pavey’in annesi Ayşe Önal’ın Tansu Çiller mağduru olduğunu ve o dönemde muhafazakar kesim içerisinde yer aldığını anlatan Böhürler, Erdoğan’ın evine gidebilen bir kaç kişiden biri olduğunu söyledi. Tüm bunlara Pavey’in de şahit olduğunu ifade eden Böhürler, buna rağmen Meclis’teki o konuşmasının kendisini üzdüğünü bu yüzden böyle bir yazıyı kaleme aldığını ifade etti.

“MİLLETVEKİLİ OLABİLİRDİ”

Ayşe Önal ve Pavey’e AK Parti’nin kuruluş aşamasında teklif götürülmesinin gündeme geldiğini de söyleyen Böhürler, o döneme ilişkin yaşadıklarını anlattı.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme