PitaPet Sizin ve Dostlarınızın Yanında

İnsanlar hayatlarını hayvan dostları ile paylaşmaktadır. Hayvan dostlarımızın günlük yaşamda bizimle birlikte aynı ortamlarda bulunması söz konusudur. Bazen bir iş gezisi veya özel bir programın olması durumunda dostlarımızın bir yerden başka yere nakledilmesi gerekmektedir Bu durumlarda dostlarınızın transfer işlemlerini sizin için biz yapmaktayız. Özellikle yolculuk sırasında yanınızda dostunuzun olmasının sıkıntı olması durumunda bizden yardım alabilirsiniz. Pitapet ile hayvan kargosu alanında sizlere en güvenilir hizmetleri sunmaktayız. Bu sebeple taşınma, tatil gibi sebeplerle hayvan dostlarınızın taşınması işlemini profesyonel olarak yapmaktayız.

Güvenilir Hayvan Transferi

Hayvan dostlarınızın bir yerden başka yere transfer edilmesi gerektiğinde onun yanında sizin olamayacağınız durumlarda biz onlara sizin kadar yakın davranarak transfer işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu nakil konusunda onların rahat ve güvende olmalarını sağlamak için gerekli tüm tedbirleri almaktayız. Pitapet olarak yaptığımız bu nakil işlemleri ile sizlerin her zaman yanındayız. Dostlarınızı çekinmeden bizlere teslim edebilirsiniz.

PitaPet

Hayvan kargosu kapsamında profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmeti sizlere verebilmemiz için hayvan dostlarınızın tüm bakımlarının ve aşılarının yapılmış olmasına dikkat ediyoruz. Onlara güvenilir bir ortam oluşturabilmemiz için veteriner tarafından verilmiş olan aşı kartlarının yanınızda bulunmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Transfer sırasında onlara kaliteli hizmet sunabilmemiz için de sizden gerekli bilgileri alarak onlar için uygun ortamlar hazırlamaktayız. PitaPet olarak dostlarınıza en güzel yolculukları hazırlamaktayız.

 

Kedi ve Köpekler İçin Pansiyon Hizmetimiz

Hayvan dostlarınızı belli dönemlerde bir yerlere teslim etmeniz gerekebilmektedir. Bu durumlarda PitaPet olarak sizlere kedi ve köpek otel hizmetini sunmaktayız. Otelimizde kedi ve köpekler için ayrı ayrı mekanlarımız bulunmaktadır. Bu mekanlarda onlar için hazırlanmış özel yerlerde konaklamalarını sağlamaktayız. Bu otele dostlarınızı emanet etmeden önce onların sağlık durumlarını ve aşılarını gösteren belgeleri yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Böylece onlar için güvenli bir ortam oluşturmamız daha kolay olacaktır.

https://www.pitapetnakil.com internet sitesi aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir, firmamız bünyesinde sunulan hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.