Peşinatınız Olmadan da Ev Sahibi Olabilirsiniz

Olaylar
Günümüzde hemen herkesin ortak hayali, kendisine ait bir evi olmasıdır. Ancak bugünün koşullarında maalesef ki, kişiler aylık zorunlu giderlerini çıktığında çok cüzi bir miktar kenara koyabilmektedir....
EMOJİLE

Günümüzde hemen herkesin ortak hayali, kendisine ait bir evi olmasıdır. Ancak bugünün koşullarında maalesef ki, kişiler aylık zorunlu giderlerini çıktığında çok cüzi bir miktar kenara koyabilmektedir. Hal böyle olunca çoğu kişi Peşinatsız Ev alamayacağı için hayalinden vazgeçmekte ya da ‘’ Bazı giderleri kısar banka kredisini öderim’’ düşüncesiyle bankadan konut kredisi çekip sonrasında hacze varan olumsuzluklarla karşılaşabilmektedir. İşte tüm bunları geride bırakacak ve isteyen her bireyi ev sahibi yapacak olan Finansevim vade farksız, faizsiz ve peşinatsız şekilde kişilere yardımcı olmaktadır. Evet, Peşinatınız Olmadan da Ev Sahibi Olabilirsiniz ve hayalinize kavuşabilirsiniz. Peki, nasıl? Finansevim firması bireylerin aylık ödeyebilecekleri taksit tutarına göre çözüm önerisi sunmaktadır.

Yani fon sistemine dayalı olarak işleyişini sürdüren firmadan Peşinatsız Ev Almak isterseniz, öncelikle alacağınız konutun değerini belirlemeli ve zorlanmadan aylık ne kadar ödeyebileceğinizi tespit etmeniz gerekir. Bu konuda firmanın uzman personelleri sizlere yardımcı olabilir. Bu nedenle resmi internet sayfasındaki iletişim formunu doldurup, ilgili kişilerin sizlere dönüş yapmasını sağlayabilir veya en yakın Finansevim şubesine bireysel olarak başvuruda bulunup detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Finansevim, 12 kişiden 360 kişiye kadar çıkabilen gruplar oluşturmakta ve her grup bireylerin ödeyeceği taksit sayısını ifade eder. Bu bağlamda satın almak istediğiniz evi kaç taksitte ödemek istiyorsanız, taksit sayısının eşit olduğu gruba dahil olabilir ve hiç sıkıntı çekmeden ev sahibi olabilirsiniz. Finansevim aracılığıyla ev sahibi olmak için belli bölgelerde ikamet etmenize gerek yoktur. T.C Vatandaşı olmanız durumunda istediğiniz daire için başvuru yapabilir, noter huzurunda yapılacak olan çekiliş sonucunda konutunuzu ne zaman alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Dairelerin kişilere teslim tarihi belirlendiğinde yine noter huzurunda sözleşme yapılmakta ve karşılıklı menfaatler korunmaktadır. Bugün herhangi bir banka aracılığı ile konut almak isterseniz, satın alacağınız dairenin toplam tutarı üzerinden belli bir yüzdeyi peşin ödemeniz gerekir. Dolayısıyla bankadan Peşinatsız Ev Alma gibi bir ihtimal söz konusu değildir. İşte yine bu noktada devreye giren Finasevim, kişilere ister peşinatlı isterse de peşinatsız ev alma imkanı sunuyor. Peşinat vermeden konut almak için başvuru yapabilir, tüm işlemler tamamlandıktan sonra ödemelerinizi ister belirlenen meblağ üzerinden yapabilir isterseniz de kendi talebinizle ara ödeme yaparak daha kıza sürede taksitlerinizi bitirebilirsiniz. Kısacası internet üzerinde Peşinatsız Ev Al sloganıyla çeşitli kampanyalar üreten firmalar olabilir. Fakat bunlar arasında güvenilir bir firmayla işbirliği yapmak isterseniz, En doğru adresinizin Finansevim olacağını hatırlatarak zaman kaybetmeden iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme