Nefes Kesen Maç Fenerbahçe’nin!

Olaylar
Mücadeleye iyi başlayan Fenerbahçe Ülker, Kaya Peker ve Marko Tomas ile bulduğu basketlerle ilk dakikadan itibaren oyun ve skor üstünlüğünü elindi tuttu ve 1. periyotu 8 farkla 30-22 önde kapattı. Müc...
EMOJİLE

Mücadeleye iyi başlayan Fenerbahçe Ülker, Kaya Peker ve Marko Tomas ile bulduğu basketlerle ilk dakikadan itibaren oyun ve skor üstünlüğünü elindi tuttu ve 1. periyotu 8 farkla 30-22 önde kapattı.

Mücadelenin 2. periyotuna da iyi başlayan sarı-lacivertli ekibe, bordo-mavili ekip Snow ve Ali Karadeniz’in basketleriyle cevap vererek, farkın açılmasını önledi.

Periyotun bitimine 10 saniye kala ise Milosevic’in attığı basket ile Trabzonspor, karşılaşmada ilk kez öne geçti. Daha sonra ise Ömer Onan’ın iki sayılık atışıyla karşılaşmanın devresi 43-42 Fenerbahçe Ülker lehine sonuçlandı.

Karşılaşmanın 3. periyotunda da üstünlüğü elinde tutan Fenerbahçe Ülker, özellikle Emir Preldzic ile bulduğu basketlerle aradaki farkın açılmasını sağladı. 3. periyot Fenerbahçe Ülker’in 12 sayı üstünlüğü ile 68-56 sona erdi.

Medical Park Trabzonspor son periyota hızlı başlarken, Ali Karadeniz ve Snow’un basketleriyle ilk 4 dakikada farkı 5’e indirdi. Daha sonra Fenerbahçe Ülker tekrar oyunda üstünlüğü ele geçirerek, aradaki farkın açılmasını sağladı. Fenerbançe Ülker, karşılaşmayı 12 sayı farkla 86-74 kazandı.

Karşılaşmanın en skorer ismi ise 27 sayı ile Ali Karadeniz oldu.

MEDİCAL PARK TRABZONSPOR: 74 – FENERBAHÇE ÜLKER: 86

Salon: 19 Mayıs

Hakemler: Murat Biricik xx, Ahmet Ersan Ergüler xx, Mehmet Serdar Ünal xx

Medical Park Trabzonspor: Rasic x 4, Ali Karadeniz xx 27, Ersin x 2, Cakic x 6, Snow xx 14, Mılosevic xx 9, Hadi xx 8, Serhat x, Obasohan x 4

Fenerbahçe Ülker: Ukiç xx 15, Ömer xx 12, Lavrinovic x 3, Kaya xx 15, Tomas xx 7, Jasikevicius x 2, Oğuz x 9, Kinsey xx 10, Preldzic xxx 13

1. Periyot: 22-30

Devre: 42-43

3. Periyot: 56-68

5. Faulle Çıkan: Oğuz, Lavrinovic (Fenerbahçe Ülker), Rasic (Medical Park Trabzonspor)

AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme