Olaylar

Müjdat Gezen’e ‘DARBEkatör Baryam’ cevabı

Şafak Sezer’in Başbakan’dan özür dilemesiyle başlayan polemik sanat camiasının ünlü isimleri arasında tartışılmaya devam ediyor.  ‘YALAPAÇİNO’, ‘DARBEKATÖR’E KARŞI! Kişisel Twitter hesabından, “Şafak Sezer’in yeni filmi çıkıyormuş: Yalapaçino” diye bir paylaşımda..

Müjdat Gezen’e ‘DARBEkatör Baryam’ cevabı

Şafak Sezer’in Başbakan’dan özür dilemesiyle başlayan polemik sanat camiasının ünlü isimleri arasında tartışılmaya devam ediyor. 

‘YALAPAÇİNO’, ‘DARBEKATÖR’E KARŞI!

Kişisel Twitter hesabından, “Şafak Sezer’in yeni filmi çıkıyormuş: Yalapaçino” diye bir paylaşımda bulunarak, Sezer’in Başbakan’dan ‘Gezi Parkı’ eylemleri için özür dilemesi ve elini öpmeye çalışmasını eleştirdi. Bunun üzerine Gezen’e yanıt veren ünlü oyuncu Tamer Karadağlı ise, “Şafak Sezer’in filmine bulduğunuz isimden memnunuz. Sizden de bekliyoruz ‘DARBEkatör Baryam’ isminde.” diyerek Müjdat Gezen’in “Gırgıriye” filmindeki “darbukatör Bayram” karakterine gönderme yaptı. 

Karadağlı ayrıca dün akşam saatlerinde Twitter hesabından paylaştığı bir yazıda: “Şafak Sezer’in özür dilemesi demek bükemediğin bileği öpeceksin demek. Adnan menderes için 50 yıl sonra özür dilediler Erdoğan’dan 50 günde.” demişti.

Star 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL