Medyum Ali Hoca Yorumları

Olaylar
  Gayb alemlerine ait uygulamalar denildiğinde akla gelen ilk şey büyü olsa da, aslında büyünün de ötesinde, oldukça farklı alanlarda çalışılabilen çeşitli uygulamalara rastlamak mümkün. Tamamen ...
EMOJİLE

 

Gayb alemlerine ait uygulamalar denildiğinde akla gelen ilk şey büyü olsa da, aslında büyünün de ötesinde, oldukça farklı alanlarda çalışılabilen çeşitli uygulamalara rastlamak mümkün. Tamamen medyum hocaların yeteneğine bağlı olarak işleyiş gösteren ve etkileri çoğu zaman sıradan bir büyüden daha fazla olan bu uygulamaların sonuçları, pek çok kişinin hayatlarını baştan aşağı değiştirebiliyor.

Medyum Ali Gürses gibi isimler tarafından sıkça büyü yerine tercih edilen vefk çalışmaları bu istisnai uygulamaların örneklerinden biri. Vefk, çok sayıda ilimin harmanlanarak uygulanmasını gerektirdiği için, medyum hocaların adeta alamet-i farikası olarak tanımlanıyor. Yüksek bilgi birikimi ve eğitim gerektiren, yeri geldiğinde kişinin tecrübesini konuşturduğu bu uygulamalar, sadece işinin ehli insanlar tarafından gerçekleştirilebiliyor.

Medyum Ali Hoca, vefk konusunda Mısır’da aldığı eğitimler ile bilinen bir isim. Bu uygulamaları Türkiye’de tanıtan ve neredeyse en iyi şekilde yapan kişi olarak konumlandırılabilecek Medyum Ali Gürses, ebced ve nümeroloji gibi ilimlerin bu konuda çok büyük rol oynadığından bahsetmekte. Vefk gibi hassas konularda çok ciddi bir eğitim gerekmesi, pek çok hocanın bunu uygulamaktan kaçınmasına neden oluyor. Özellikle büyü alternatiflerinin daha kolay olması, hocaları bu alana yönlendirirken, vefkin çoğu zaman en etkili yöntem olarak tanımlandığını unutmamak gerekiyor.

Medyum Ali Gürses gibi gerçek medyumlar, yapacakları çalışmaları kişinin durumuna göre belirledikleri için, gerekli zamanda vefk, gerekli zamanda ise büyü uygulayabiliyor. Gayb alemlerinde ismini bile ilk kez duyabileceğiniz çok sayıda büyü ve farklı çalışma uygulamaları mevcut. Bunların hangisinin sizin için en iyisi olacağı yalnızca medyum hocalar tarafından bilinebiliyor.

Bu nedenle, hem doğru çalışmanın yapılması, hem de bu çalışmanın en iyi etkiyi göstermesi için, çalışacağınız kişiyi iyi belirlemeniz oldukça önemli. Ali Gürses’e medyumali.com’daki iletişim bilgilerinden ulaşılabiliyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme