Medya Etiği ve Wikileaks İstanbul’da tartışılacak

Olaylar
Wikileaks’in sızdırdığı ABD’nin gizli diplomatik yazışmalarının medyayı yüzyüze bıraktığı etik sorunlar, İstanbul’da 28 Ocak’ta düzenlenecek uluslararası bir panelde masaya yat...
EMOJİLE

Wikileaks’in sızdırdığı ABD’nin gizli diplomatik yazışmalarının medyayı yüzyüze bıraktığı etik sorunlar, İstanbul’da 28 Ocak’ta düzenlenecek uluslararası bir panelde masaya yatırılacak.

Medya Derneği ve uluslararası gazetecilik kuruluşu International Center for Journalists’in (ICFJ) birlikte düzenleyeceği panelin konuşmacıları, Indiana Üniversitesi gazetecilik profesörü Sherry Ricchiardi, USA Today eski yöneticisi Frank Folwell, TRT Haber Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Böken ile Taraf ve Aktüel yazarı Alper Görmüş.

ABD’nin gizli belgelerinin Wikileaks tarafından açıklanması ile başlayan medya etiği tartışması, Medya Derneği ve ICFJ’nin ortaklaşa düzenlediği “Medya Etiği ve Wikileaks” panelinde mercek altına alınacak.
 
28 Ocak 10.30’da TRT İstanbul Radyosu Mesut Cemil Stüdyosu’nda düzenlenecek panelin konuşmacıları, medya etiği alanındaki çalışmalarıyla tanınan Prof. Sherry Ricchiardi, USA Today eski yöneticisi Frank Folwell, TRT Haber Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Böken ile Taraf ve Aktüel yazarı Alper Görmüş. Panel, gazetecilere, iletişim sektörü çalışanlarına ve akademisyenlere açık olacak.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme