Mason olan Adnan Hoca’yı, müritleri böyle savundu

Olaylar
Geçtiğimiz hafta sonunda canlı yayında Mason olan Adnan Oktar’ın müritlerinden Tuba Babuna, mason olmanın sevincini attığı tweetlerle paylaştı. En büyük argümanları Darwinizm karşıtlığı olan hoc...
EMOJİLE

Geçtiğimiz hafta sonunda canlı yayında Mason olan Adnan Oktar’ın müritlerinden Tuba Babuna, mason olmanın sevincini attığı tweetlerle paylaştı. En büyük argümanları Darwinizm karşıtlığı olan hocasının mason oluşunu, “… mason localarında tebliğ yapan, ayet okuyan, İslami sunum yapan tek müslüman lider” tweeti ile duyuran Tuba Babuna, hocasının mason oluşundan sonra yapılan eleştrileri kıskançlık olarak değerlendirdi. Eleştrilerin sahte hesaplar üzerinde yapıldığını da iddia ederek onları korkaklıkla suçladı.

“Adnan Oktar Hocamızın haset edeni ne kadar fazla inanılır gibi dil:) Halbuki haset insanı daha da çirkinleştirir. Hasetten Allah’a sığının”

“Agresif, saçma sapan tweet atanların hesaplarında ne isim ne resim oluyor. Akıl, üslup ve ruh anormalliğinin yanısıra ber de korkaklık var”

Tuba Babuna, İtalyanların hocası Adnan Oktar’a gelerek onursal başkanlık teklif ettiğini iddia etti. 

İşte o tweetler:

Adnan

Canlı yayında mason olmuştu

Adnan Oktar’ın A9 TV’deki canlı yayın programına katılan İtalyan Mason Locası Gian Franco Pilloni, İslam coğrafyasındaki kanın durdurulması için Oktar ile konuşarak görüşlerini söyledi ve Adnan Oktar’a programda 33.Derece Mason Diploması’nı verdi.

Sontv