Limuzinle Evlere Servis

Olaylar
Uşak merkezli yolcu taşımacılığı yapan Anadolu Seyahat firması, ”Limuzin Peronda” sloganıyla uygulamaya koyduğu proje ile limuzinle servis hizmeti vermeye başladı. Firmanın Anadolu Ulaşım ...
EMOJİLE

Uşak merkezli yolcu taşımacılığı yapan Anadolu Seyahat firması, ”Limuzin Peronda” sloganıyla uygulamaya koyduğu proje ile limuzinle servis hizmeti vermeye başladı.

Firmanın Anadolu Ulaşım Uşak Bölge Sorumlusu Melih Akman, gazetecilere yaptığı açıklamada, uygulamanın Türkiye’de ve dünyada bir ilk olduğunu söyledi.

Uşak merkezde hayata geçirilen uygulamada, firmalarına ait otobüslerle kente gelen yolcular arasından araç perona yanaşırken bilgisayar sistemi üzerinde yapılan kura ile şanslı yolcunun koltuk numarasının belirlendiğini anlatan Akman, şunları söyledi:

”Seyahatlerinde bizi tercih eden misafirlerimize özel olduklarını hissettirmek, hizmet kalitemize yeni bir halka eklemek amacıyla limuzinle servis hizmeti vermeye başladık. Kura ile belirlenen şanslı yolcularımızı limuzin şoförümüz, otobüsün kapısında karşılıyor.

Bagajlarını limuzine yerleştiriyor ve kent içinde evlerine ya da gidecekleri yere bırakıyor. Limuzin şoförünün yanı sıra limuzinde bir de hostesimiz görev yapıyor. Limuzinde yolculara soğuk ikramlarımız yapılıyor. Altı kişilik limuzinimiz sürekli servis yapıyor.”

Akman, ilk olarak Uşak’ta hayata geçirdikleri projeyi, Ankara, İstanbul, İzmir, Denizli, Aydın gibi iller ile turistik ilçelerde de uygulamaya koymayı planladıklarını sözlerine ekledi.

Sabah

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme