Olaylar

Koca Boğa Düştüğü Mağarada Bulunamadı!

Değeri 5 bin lira olan boğanın sahibi Canan Gedik, "Çoban, boğanız mağaraya düştü dedi. Ama koca hayvan sanki yer yarıldı içine girdi" diye konuştu. Şenkaya İlçesi’nin Çatalelma Köyü yakınında birbirlerini..

Koca Boğa Düştüğü Mağarada Bulunamadı!

Değeri 5 bin lira olan boğanın sahibi Canan Gedik, "Çoban, boğanız mağaraya düştü dedi. Ama koca hayvan sanki yer yarıldı içine girdi" diye konuştu.

Şenkaya İlçesi’nin Çatalelma Köyü yakınında birbirlerini kovalayan iki boğadan biri iddiaya göre, yer altı mağarasına düştü.

Köyün çobanı Sakıp İğrek, boğaya bakmak için gittiği mağarının girşinde birşey göremedi. Bunun üzerine çoban, boğanın sahibi Canan Gedik’i cep telefonu ile arayarek durumu bildirdi.

Boğanın kaybolduğu yere köylülerle birlikte gelen Canan Gedik, mağarada ve çevrede arama çalışması başlattı.

İp sarkıtarak 20 metre kadar girdikleri mağarada boğaya ait deri parçaları bulan köylüler hayvana ulaşamadı. Canan Gedik, "Koca boğa kayboldu. Mağaraya ip sarkıtarak girdik. Fenerle çevreye bakıldı. Ama korkulduğu için fazla ileri gidilmedi. Deri parçaları vardı ama boğadan eser yoktu. Kedi ve köpek için tüm imkanları seferber edenler, benim boğaya sahip olmadılar" diye konuştu.

Mynet

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL