Kılıçdaroğlu İçin Metro Girişine Yön Levhası

Olaylar
Büyükşehir’in AK Partili meclis üyesi Ahmet Tunç, bu tür kazaların tekrarlanmaması için Kızılay Metro İstasyonu giriş ve çıkışına yön levhası yapıştırdı.   İki gün önce CHP Lideri Kılıçdaro...
EMOJİLE

Büyükşehir’in AK Partili meclis üyesi Ahmet Tunç, bu tür kazaların tekrarlanmaması için Kızılay Metro İstasyonu giriş ve çıkışına yön levhası yapıştırdı.
 
İki gün önce CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun talihsiz bir kaza yaşadığını belirten Tunç, Kılıçdaroğlu’nun yürüyen merdivenlerde yolunu şaşırdığını söyledi. Demokrasilerde muhalefetin öneminin büyük olduğunu söyleyen Tunç, muhalefet liderinin ülke için önemli olduğunu ifade etti. Tunç, "Burada da Allah korusun, yolunu şaşırmaması için biz iniş ve çıkış levhalarını buraya asacağım. Güzel esprili günler yaşanıyor. Türkiye’yi ara sıra germeye çalışıyorlar. Gergin bir ortamda böyle espriler de ülkemiz için güzel oluyor. Biz de bu esprinin devamını getiriyoruz." dedi.

Tunç daha sonra yanında getirdiği kâğıttan ‘iniş-çıkış’ yön levhalarını merdivenlerin önüne yapıştırdı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de Twitter’da "Yürüyen merdivenlere ‘tek yön levhası’ koyduracağım" şeklinde yorum yapmıştı.

(CİHAN)

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme