İstanbul Sise Teslim

Olaylar
İstanbul’da etkili olan sis yaşamı olumsuz etkiledi. Dün yoğun sisle güne başlayan İstanbullular, bugün de sis sürprizi ile karşılaştı.   Otoyollarda görüş mesafesini iyice düşüren sis sürü...
EMOJİLE

İstanbul’da etkili olan sis yaşamı olumsuz etkiledi. Dün yoğun sisle güne başlayan İstanbullular, bugün de sis sürprizi ile karşılaştı.
 

Otoyollarda görüş mesafesini iyice düşüren sis sürücülere zor anlar yaşattı. Sis nedeniyle vapur seferleri iptal edildi. Vatandaşlar işyerlerine gidemedi.

Sis deniz ulaşımını da olumsuz yönde etkiledi. Şehir hatları seferleri sis nedeniyle iptal edildi. Vapurla Anadolu yakasına geçmek isteyen vatandaşlar seferlerin iptal olması nedeniyle mağdur oldu. Bazı vatandaşlar Eminönü’nde iskelelerde sisin dağılmasını bekledi. Bazı vatandalar ise dolmuş ve taksilerle karşı tarafa geçmeye çalıştı.

ÇANAKKALE BOĞAZI, GEMİ GEÇİŞLERİNE KAPATILDI

Çanakkale Boğazı’nda etkili sis, deniz ulaşımını olumsuz etkiliyor. Gemi Trafik Hizmetleri Müdürlüğü (VTS) yetkililerinden alınan bilgiye göre, sis nedeniyle boğazın bazı bölümlerinde görüş mesafesi sıfıra düştü. Boğaz, sis nedeniyle çift yönlü olarak transit gemi geçişlerine kapatıldı.

 

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme