İSMAR’dan Ramazan için hesaplı kumanya

Olaylar
Bu yılın en uygun fiyatlı ramazan kumanyasını İSMAR Marketler Zinciri hazırladı. Marifetli Alışveriş sloganıyla, müşterilerine yepyeni bir alışveriş deneyimi sunan İSMAR, ramazan kumanyasında da &ldqu...
EMOJİLE

Bu yılın en uygun fiyatlı ramazan kumanyasını İSMAR Marketler Zinciri hazırladı. Marifetli Alışveriş sloganıyla, müşterilerine yepyeni bir alışveriş deneyimi sunan İSMAR, ramazan kumanyasında da “marifeti” elden bırakmadı. Bu yılın en hesaplı ramazan kumanyasını hazırlayan İSMAR; pirinç, un, şeker, ayçiçeği yağı gibi 9 farklı temel gıda maddesinden oluşan ramazan kumanyasını 14.99 TL’den müşterilerine sunmaya başladı.

Bolluk ve bereketin simgesi ramazan geldi. Ramazan bereketini marifetli alışveriş ile buluşturmayı hedefleyen İSMAR, müşterileri için bu yılın en hesaplı ramazan kumanyasını hazırladı. 14.99 TL’lik fiyatıyla İSMAR marketlerinde müşterilerini bekleyen ramazan kumanyası; fiyatı kadar içindeki ürünlerin kalitesi ile de iddialı. İSMAR bu yıl müşterileri için tek çeşit kumanya hazırlamayı tercih ederken, kalite ve uygun fiyat vazgeçmediği iki unsur oldu.

2012 yılı ile birlikte farklı ve yepyeni bir alışveriş deneyimi için logosundan, mağaza konseptine, ürün gamından, reyonlarına kadar tepeden tırnağa yenilenen İSMAR, 39 mağazada müşterilerine uygun fiyat ve kaliteli ürün deneyimini yaşatıyor. Bereketli ve marifetli ramazan sofraları hazırlamayı hedefleyen müşterilerin yolu bu yıl da İSMAR şubelerinden geçecek.

İsmar Ramazan Kumanyası
Açık Osmancık Pirinç  1 Kg.
Açık Toz Şeker   1 Kg.
Sedef Domates Salçası  1 Kg.
Celayir Zeytin   200 gr.
Oba Makarna   500 gr.
Tınaztepe Un   1 Kg.
Lütfü Yüksel Ayçiçek Yağı 1 Lt.
Lezzo Çorba   62 gr.
Belde Filiz Çay   200 gr.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme