‘İnek Bayramı’ kutlamalarında alkol rezaleti

Olaylar
Önce, sarık ve cübbe giydirilen temsili imamla beraber “inek duası” edildi.  Ardından şenlik başladı! Okul çevresindeki tekel bayileri önünde uzun kuyruklar oluşurken, öğrenciler poşe...
EMOJİLE

Önce, sarık ve cübbe giydirilen temsili imamla beraber “inek duası” edildi.  Ardından şenlik başladı! Okul çevresindeki tekel bayileri önünde uzun kuyruklar oluşurken, öğrenciler poşetlerle kampüse alkol taşıdı. Sınırsız içki tüketilen kutlama sabahı kampüs alkol şişeleri ve alkol poşetlerinden geçilmez bir haldeydi. 

“İNEK DUASI” İLE BAŞLADI

Medyanın “Mülkiyeliler İnek Bayramı’nı Kutladı” başlıkları altında güzel bir etkinlikmiş gibi sunduğu kutlamalar çerçevesinde önce, sarık ve cübbe giydirilen temsili imamla beraber “inek duası” edildi.  Öğrenciler, daha sonra Ziraat Fakültesi’nden getirdikleri inekle beraber Kurtuluş Metrosu’na kadar yürüdü. Ardından konser için Siyasal Bilgiler kampüsüne geçildi. 

GECE BOYU ALKOL

Siyasal kampüsü içindeki ‘şenlikte’ gece boyunca alkol tüketildi. Okul çevresindeki tekel bayileri önünde uzun kuyruklar oluşurken, öğrenciler poşetlerle kampüse alkol taşıdı.

SABAH Kİ MANZARA KORKUNÇ

“Kutlama” sabahı kampüsün alkol şişeleri ve alkol poşetleriyle dolduğu görüldü. Aşırı alkol alıp kendilerinden geçen öğrencilerin alkol şişelerini ve poşetlerini kampüsün her tarafına atmasıyla korkunç bir manzara ortaya çıktı. haber7