Hırsız Hırsızı Soydu Kameralar Kaydetti

Olaylar
Mersin’de bir petrol istasyonunun marketine giren yüzleri maskeli iki küçük hırsızdan biri kasayı boşaltırken, diğeri de arkadaşının cebini boşalttı. O anlar güvenlik kamerasında. Mersin’i...
EMOJİLE

Mersin’de bir petrol istasyonunun marketine giren yüzleri maskeli iki küçük hırsızdan biri kasayı boşaltırken, diğeri de arkadaşının cebini boşalttı. O anlar güvenlik kamerasında.

Mersin’in merkez Mezitli ilçesindeki bir petrol istasyonunda meydana gelen ilginç hırsızlık olayı, iş yerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Güvenlik kamerası görüntülerine göre, yaşları küçük ve yüzleri maskeli iki küçük hırsız, bir petrol istasyonunun marketine girerek hırsızlık yaptı.

Güvenlik kameralarına rağmen hırsızların rahat tavrı dikkat çekerken, hırsızlardan biri marketteki kasayı açmak için hamle yaptı. Bu sırada arkasından gelen arkadaşı da onun arka cebindeki cüzdanını alarak kendi cebine attı.. Öndeki hırsız kasadaki paraları boşaltırken, arkasındaki arkadaşı da onun cüzdanını boşalttı.

İki kafadar hırsız, kasadaki yaklaşık bin lirayı alarak kayıplara karıştı. Hırsızların yakalanması için çalışma başlatıldığı bildirildi.

Haber 7

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme