Hangi Lider Bayramda Nerede Olacak?

Olaylar
 Aynı gün Van’dan ayrılacak olan Gül’ün, bayramın diğer günlerine ilişkin programı netleşmedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı’nı İstanbul’da geçirecek. CHP ...
EMOJİLE

 Aynı gün Van’dan ayrılacak olan Gül’ün, bayramın diğer günlerine ilişkin programı netleşmedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı’nı İstanbul’da geçirecek.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bayramın birinci günü eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile Van’a gidecek. Kurbanını Van’da kestirecek olan Kılıçdaroğlu, Van merkez ve Erciş’te depremzedelerle görüşecek. Kılıçdaroğlu, depremde hayatını kaybedenlerin ailelerine taziye, hastanelerde tedavi gören yaralılara da geçmiş olsun ziyaretinde bulunacak. Bayramın birinci günü akşam saatlerinde Ankara’ya dönecek olan Kılıçdaroğlu’nun bayramın diğer günlerdeki programı ise henüz netleşmedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de bayrama Ankara’da girecek. Bahçeli, bayramın 2. günü saat 14.30’da parti genel merkezinde, bayramın 3. günü İzmir’de partililerle bayramlaşacak.

DSP Genel Başkanı Masum Türker de bayramı İstanbul’da karşılayacak liderlerden. Türker, bayramın birinci gününü İstanbul’da, ikinci gününü Ankara’da, üçüncü ve dördüncü günlerini İstanbul’da geçirecek.

BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş da bayram boyunca Diyarbakır’da olacak.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, bayramın 1. günü Taceddin Dergahı’nda bayram namazını kılarak, merhum genel başkanları Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabrini ziyaret edecek. Destici aynı gün Eskişehir’e giderek, ailesini ziyaret edecek. Bayramın 2. günü saat 12.30’da parti genel merkezinde partililerle bayramlaşacak olan BBP lideri, bayramın 3. günü de Sivas’a giderek, merhum genel başkanları Yazıcıoğlu’nun annesiyle bayramlaşacak.

HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, bayramı Van’da geçirecek. Arife günü Van’a gidecek olan Kurtulmuş, Erciş’te çadırlarda barınan depremzedeleri ve öğretmenleri ziyaret edecek. Kurtulmuş, mezarlık ziyaretinde de bulunacak. Kurtulmuş, partisinin bayramlaşma programının ardından İstanbul’a geçecek.

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ise bayram süresince partisinin il teşkilatlarının düzenlediği bayramlaşma törenlerine katılacak. Kamalak, bayramın 1. günü merhum genel başkanları Necmettin Erbakan’ın sürekli namaz kıldığı Hamidiye Camiinde bayram namazını kılarak, cami cemaati ile bayramlaşacak. Bayramın 2. günü İstanbul, Kocaeli ve Gebze’de bayramlaşma programına katılacak olan Kamalak, bayramın 3. günü Adana, Gaziantep, Mersin İl teşkilatlarıyla bayramlaşacak. Kamalak, bayramın son günü memleketi Kahramanmaraş ile Malatya il teşkilatlarının bayramlaşma törenlerine katılacak.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme