Habertürk spikerinin Yiğit Bulut korkusu

Olaylar
Dursun Kabaktepe’nin haberi; Habertürk TV’de Fatih Altaylı ile Ceren Şahin Akdağ arasında kanalın genel yayın yönetmeni olan Yiğit Bulut’la ilgili ilginç bir  diyalog geçti. Hay...
EMOJİLE

Dursun Kabaktepe’nin haberi;

Habertürk TV’de Fatih Altaylı ile Ceren Şahin Akdağ arasında kanalın genel yayın yönetmeni olan Yiğit Bulut’la ilgili ilginç bir  diyalog geçti. Hayatın İçinden programının sunucusu Ceren Akdağ “Fatih Bey süremiz bitti ama size şunu da sormadan geçemeyeceğim.” diyince Fatih Altaylı,“Valla Yiğit Bulut kızar sana.” diye esprili bir şekilde uyarıda bulundu. Bu sözler üzerine Akdağ, gülerek “Yiğit Bulut kızar bana. Kızıyor. Süreği aştığım için.” diye cevap verdi. 

BELGE SAKLAYAN KİŞİ GAZETECİ OLAMAZ

Habertürk TV’de Ceren Şahin Akdağ, Hayatın İçinden programında Gazete Habertürk Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı’yı konuk etti. Programda Odatv muhabiri iklim Bayraktar’ın CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın taciz iddiası ve yeni Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisi ile görüşüp görüşmedi konuşuldu. Fatih Altaylı, Teke Tek programında davet ettiği İklim Bayraktar’ı bir gazeteci olarak görmediğini belirterek “Elindeki belgeleri saklayan bir kişi tam bir gazeteci olamaz. Gazeteci haber için yaşar. Haberi saklayan gazeteci değildir. Ben onu sorularla sıkıştırdığımda farklı cevaplar verdi. Bu olaya Deniz Baykal’ın davasıdır.” dedi.

Moralhaber.Net

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme