Gezi’den çıkmak isteyen gençlere kal baskısı

Olaylar
Gezi Parkı’nda yaşanan olayların ardından, Başbakan’dan görüşme talep ederek, konuyla ilgili görüşlerini ve şahsi arzularını Erdoğan’a ileten Karikatürist-Oyuncu Hasan Kaçan, Samanyo...
EMOJİLE

Gezi Parkı’nda yaşanan olayların ardından, Başbakan’dan görüşme talep ederek, konuyla ilgili görüşlerini ve şahsi arzularını Erdoğan’a ileten Karikatürist-Oyuncu Hasan Kaçan, Samanyolu Haber’e konuştu.

Erdoğan’la yaptığı görüşmeye ilişkin ayrıntıları aktaran Kaçan, gençlerin isteklerini ve dileklerini Başbakan’a ilettiğini, gençlerin ve hükümetin tavrının nasıl olması gerektiğiyle ilgili şahsi arzularını Erdoğan’a açıkladığını belirtti.

Erdoğan’ın konuyla ilgili rahat olduğunu, gergin olmadığınıve yumuşak bir üslup kullandığını söyleyen Kaçan, Gezi’deki protestolara katılan gençlerle de konuştuklarında bu gençlerin aslında başlarının okşanmasını istediğini, ‘biz de buradayız, biz burada varız’ demek istediklerini ifade etti.

Gençlerle yaptığı görüşmelerden, gençlerin çekilmek istediğini anladığını söyleyen Kaçan önemli de bir iddiadan bahsetti. Kaçan iddiasını şöyle dile getirdi: “Oğlumun arkadaşı var, onunla konuşurken ‘Abi çıkmak istiyoruz ama bazı tanımadığımız adamlar var, mevzi terk edilmez diye bu gençlerin gitmesine engel olan gruplar var. Bu grupların bazıları yine parkın içinde molotof hazırlayan gruplar.. İnşallah yavrularımız kendilerine zarar gelmeden evlerine dönerler.”

Star 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme