Olaylar

Gezen’den Başbakan’a ‘Recoş’ terbiyesizliği

Törene başta CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu olmak üzere sanat ve meyda camiasından birçok ünlü isim katıldı. Halk TV’de düzenlenen programlara katkılarından dolayı Müjdat Gezen’e “Teşekkür” ödülü verildi. Gezen, ödülü aldıktan..

Gezen’den Başbakan’a ‘Recoş’ terbiyesizliği

Törene başta CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu olmak üzere sanat ve meyda camiasından birçok ünlü isim katıldı.

Halk TV’de düzenlenen programlara katkılarından dolayı Müjdat Gezen’e “Teşekkür” ödülü verildi. Gezen, ödülü aldıktan sonra, “Ödülümü Sayın Başbakan’a ithaf etmek istiyorum, Recoş sana sonsuz teşekkürler ” dedi.

Haberin Videosunu İzlemek için Tıklayınız…

Halk TV Ödül Törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun yanısıra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül de katıldı. Sarıgül, Kılıçdaroğlu ile aynı masada oturdu. Yaptığı programlardan ötürü “teşekkür” ödülü alan Müjdat Gezen, Başbakana hoş olmayan bir şekilde göndermede bulundu.

Gezen; “Ödülümü Sayın Başbakan’a ithaf etmek istiyorum. Eğer o olmasaydı Gezi olayları olmayacaktı, Gezi olayları olmasaydı Halk TV bu kadar patlamayacaktı, Halk TV patlamasaydı ben orada olmayacaktım. Sana sonsuz teşekkürler.” şeklindeki konuşmasının ardından ödülünü aldı.

Ayrıca törende birçok gazeteci, televizyoncu, sanatçı ve oyuncuya ödül verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL