Genç Vekil Adayı On5yirmi5’i Ziyaret Etti

12 Haziran Genel Seçimleri’nde AK Parti İstanbul 2. bölgeden aday olan Erol Günay, Bayrampaşa Gençlik Merkezi BAYGEM ve on5yirmi5 gençlik sitesine bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret esnasında Günay’a  Bayrampaşa Gençlik Kolları Başkanı Recep Asilsoy eşlik etti.

Daha önce AK Parti Beyoğlu İlçe Gençlik Kolları’nda AR-GE, Eğitim, SHİB Başkanlık
ardından da Yerel Yönetimler Birim Başkanlığı görevlerinde bulunan Erol Günay, gençlere yönelik projeleri hakkında BAYGEM Koordinatörü Naci Canbay’a ve on5yirmi5 sitesi yetkililerine bilgi verdi.

İNSANA HİZMET NİMETTİR

Gerçekleştirdikleri ziyaretler çerçevesinde sadece gençlerden değil yaşlılardan da destek gördüklerini belirten Günay, “bizlerin siyasete atılması önümüzdeki dönemlerde bizler gibi genç olan arkadaşlara da siyasete atılmaları konusunda cesaret verecektir” ifadelerini kullandı. İnsana hizmeti nimet olarak gördüklerini söyleyen genç vekil adayı “partimizin bize vermiş olduğu değere daha çok çalışarak cevap vereceğiz” dedi.

DEMOKRASİ ADINA ÖNEMLİ ADIMLAR ATILIYOR

Gençlere yönelik desteklerinin her zaman süreceğini belirten BAYGEM Koordinatörü Naci Canbay ise onları siyasetin içerisinde görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gençlerin demokrasi adına önemli adımlar atacağı ile ilgili inancını da dile getiren Canbay genç adaya başarılar diledi.

on5yirmi5.com