Fenerbahçeli Alex’ten Şike Yorumu

Olaylar
Fenerbahçeli Alex basının karşısına çıkarak şike iddialarına yönelik konuştu. Alex şunları söyledi: Benim mesajlarım da Aykut Hocamızın değerlendirmelerine paralel olacaktır. Fenerbahçe 100 yılı aşmış...
EMOJİLE

Fenerbahçeli Alex basının karşısına çıkarak şike iddialarına yönelik konuştu. Alex şunları söyledi:

Benim mesajlarım da Aykut Hocamızın değerlendirmelerine paralel olacaktır. Fenerbahçe 100 yılı aşmış, büyüklüğünü sürdüren bir kulüptür.

Bizim bildiğimiz, tanıdığımız saha içerisinde rakiplerimizi incelememiz, bizim gösterdiğimiz alın terimizdir.

Bunun karalanmasını kabul edemiyoruz. Bu emeğin yok edilmesini kesinlikle kabullenemiyoruz kendi içimizde.

Taraftarımız sonuna kadar bize destek verdiler. Son senede yaşanan şampiyonluk, emekler elinin tersiyle itilemez. Buna izin vermeyiz.

EĞER İMKANIM OLSAYDI…

Taraftarımzın İstanbul’da toplanacağı haberini aldım. Eğer imkanım olsaydı, onların bu göstereceği tepkide, davada onlarla birlikte Bağdat Caddesi’nde olurdum. Fakat burada Fenerbahçe adına başka bir görevi yürütmem gerekiyor.

Bize verdikleri bütün destek için teşekkür ediyorum. Unutmasınlar ki 100 yılı aşan bu kulübü daha da büyük yapan taraftardır.

Gaziantep ile oynadığımız maç zorluk derecesi çok fazla olan bir maçtı. Fakat maçın daha 1. dakikasında bana yapılan bir penaltı vardı. O penaltı verilse maçı daha kolay kazanabilirdik belki.

Aynı Trabzon, Gaziantep’le oynadığında maçın başında fırsatı değerlendirdi. O yüzden bence maçları değerlendirirken önyargılı bakmak yerine detayları incelersek bence daha mantıklı, güzel sonuçlar alabiliriz.

DHA