Esnafa özel indirimli internet paketi çağrısı

Olaylar
Elektronik ticaretten esnafın hak ettiği payı alması gerektiğini dile getiren TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Kendisini geliştirmesi, üretimini artırması, teknolojiye ayak uydurması için esnaf...
EMOJİLE

Elektronik ticaretten esnafın hak ettiği payı alması gerektiğini dile getiren TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Kendisini geliştirmesi, üretimini artırması, teknolojiye ayak uydurması için esnafa öncelikle özel indirimli internet tarifeleri uygulanmalı” şeklinde konuştu.

Bendevi Palandöken yaptığı yazılı açıklamada e –ticaretin günümüzdeki önemine dikkat çekerek vatandaşların artık giyim, teknolojik aletler, market alışverişi gibi bir çok sektörde alışverişini internet üzerinden yaptığını söyledi.

ESNAFA ÖZEL İNDİRİMLİ İNTENRET UYGULANMALI

İnternet sayesine yapılan rahat ve hızlı alışverişin cari açığın kapanmasına da daha çok katkı sağlayacağını vurgulayan Palandöken, açıklamasında e-ticaret hacminin her geçen yıl daha da arttığını bu yıl da artacağını dile getirdi. Palandöken esnafın da bu gelişen piyasa ekonomisine biran önce ayak uydurması, kendisini geliştirmesi, üretimini artırması gerektiğini söylerken “Teknolojiye ayak uydurması için esnafa öncelikle özel indirimli internet tarifeleri uygulanmalı ” dedi.

GSM operatörlerinin Adil Kullanım Noktası uygulaması kalktıktan sonra, ortak altyapıyı kullanmaması yüzünden maliyetlerin artması sebebiyle internet fiyatlarının arttığına dikkat çeken Bendevi Palandöken, esnaflara iş yerlerinde ve cep telefonlarında kullanabilecekleri internet paketlerinin daha uygun imkanlarla sunulmasının oldukça önemli olacağını açıkladı

 

 

 

Kaynak: Milli Gazete

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme