Erol Günaydın yoğun bakımda!

Olaylar
Kronik bronşit nedeniyle pek çok kez yoğun bakıma kaldırılan Erol Günaydın, yeniden yoğun bakımda. Sanatçının kızı Günfer Günaydın, Erol Günaydın’ın şuurunun kapalı olduğunu söyledi. İstanbul Bü...
EMOJİLE

Kronik bronşit nedeniyle pek çok kez yoğun bakıma kaldırılan Erol Günaydın, yeniden yoğun bakımda.
Sanatçının kızı Günfer Günaydın, Erol Günaydın’ın şuurunun kapalı olduğunu söyledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’la da irtibata geçtiklerini söyleyen Günaydın, babasının durumunun biraz düzelmesi durumunda helikopterle İstanbul’a nakledileceğinin bilgisini verdi.

Babasının daha önce de hastaneye yattığını söyleyen Günfer Günaydın, "Daha önce iyi bir tedaviyle durumu düzelmişti. Ancak son dönemde babama iyi bakılmadı. Bu nedenle şu anda bilinci kapalı. " dedi.

DOKTORU KONUŞTU
Günaydın’ın kaldırıldığı özel hastanenin İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Yusuf Babayiğit, gazetecilere yaptığı açıklamada, Günaydın’ın zaman zaman tedavi amaçlı hastaneye yatırıldığını kaydetti.

Günaydın’ın tedavisinin 6 Eylül’den beri hastanenin yoğun bakım ünitesinde sürdüğünü belirten Babayiğit, ”Erol beyin nefes darlığı problemi vardı. Buna eşlik eden kalp ve diğer rahatsızlıkları da mevcut. Ciddi şekilde solunum yetmezliği problemi var. O tarihten beri solunum cihazına bağlı olarak tedavisi devam ediyor” dedi.

Dr. Babayiğit, Günaydın’ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğunu, böyle hastalar için yoğun bakımdan çıkış tarihini belirlemenin çok kolay bir şey olmadığını kaydetti.

Günaydın’ın hayati tehlikesinin devam ettiğini bildiren Babayiğit, ”Kritik bir durumda, tedavinin seyri hakkında kesin bir şey söylemek şu anda çok mümkün değil. Tabiki elimizden geleni yapıyoruz. Daha önce de çok ağır tablolarla gelip taburcu olmuştur. Umarım bu sefer de hastalığı aynı şekilde seyreder ve yoğun bakımdan önce servise, sonra da evine gönderebiliriz” diye konuştu.

ahaber.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme