Erdoğan’ın ofisine böcek koyanlar kaçmış

Olaylar
AK Parti Genel Merkezi’nde milletvekilleriyle kahvaltıda bir araya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ofisinde dinleme cihazı bulunmasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. NTV’nin haberine gö...
EMOJİLE

AK Parti Genel Merkezi’nde milletvekilleriyle kahvaltıda bir araya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ofisinde dinleme cihazı bulunmasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

NTV’nin haberine göre, konuyla ilgili başlatılan soruşturmanın tamamlandığını belirten Başbakan Erdoğan, şüpheli üç güvenlik görevlisinin yurtdışına kaçtığını söyledi.

Söz konusu güvenlik görevlilerinin paralel yapıyla birlikte hareket ettiklerini savunan Erdoğan, “Madem suçsuzlar niye kaçıyorlar” ifadesini kullandı.

Basına yansıyan haberlere göre Erdoğan, bir milletvekilinin “Cemaatin yurtdışındaki okullarının ABD ile bağını bilmeyen yok. MİT bunları ortaya çıkaramıyor mu?” sorusuna, “Bunlar burada konuşulacak konular değil. Her yeri dinliyor olabilirler” yanıtını verdi.

Erdoğan, “Bunlara itimat etmiştik, suistimal ettiler. Farkettik ki alttan alta örgütlenmişler. MİT olayı bunları su yüzüne çıkardı. Daha önceden şüphelerimiz vardı ama bu olay her şeyi su yüzüne çıkardı” diye konuştu.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme