Erdoğan, CHP’li İnce’yi hiç geri çevirmemiş!

Olaylar
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Başbakan Erdoğan’dan bugüne kadar üç isteği olduğunu ve Erdoğan’ın üçünü de geri çevirmediğini açıkladı. İnce, oğlunun Başbakan’ın üç çocuk sözün...
EMOJİLE

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Başbakan Erdoğan’dan bugüne kadar üç isteği olduğunu ve Erdoğan’ın üçünü de geri çevirmediğini açıkladı. İnce, oğlunun Başbakan’ın üç çocuk sözünü mutlaka tutmasını istediğini de söyledi.

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ve eşi Ülkü İnce ile Elmalık Köyü’ndeki evlerinde Vatan Gazetesi’nden Deniz Güçer’e konuştu

"Başbakan’ı ben bir kere dinlemedim ama oğlan bir kere dinlesin!" diyen Muharrem İnce, oğlunun Başbakan’ın üç çocuk sözünü mutlaka tutmasını istediğini açıkladı. İnce, Başbakan Erdoğan’dan bugüne kadar üç isteği olduğunu ve Erdoğan’ın üçünü de geri çevirmediğini aktardı.

‘O zamanlar halk adamı Erdoğan’dı’ diyen Muharrem İnce Başbakan Erdoğan’la ilgili aralarında geçen üç diyaloğu şöyle anlattı: "Sayın Erdoğan yeni Başbakan olmuştu, ben de yeni milletvekiliyim. Yalova’ya geldi. Gitsem mi, gitmesem mi tereddüt ettim. Ama sonra, bu ülkenin Başbakanı dedim, gittim. Köye kanalizasyon istedim. Bu Cumartesi oldu, Pazartesi Başbakanlık Özel Kalem Müdürü günü beni evden aradı. ‘Köy Hizmetleri Genel Müdürü sizinle görüşecek’ dediler. Genel Müdür Yalova’ya geldi. Kanalizasyonu yaptılar. Sonra Yalovaspor’u Fenerbahçe ile maç yaptırmak istiyorum. FB’li milletvekillerinden imza topladım, Başbakan da imza attı. Başbakan, Aziz Yıldırım’a rica etti ve Fenerbahçe Yalova’ya geldi. Hatta duyumlarıma göre ‘Ben o çocuğa söz verdim. Fenerbahçe buraya gidecek’ demiş. Sonra Yalova’da bir dernek için Başbakan’a bir mektup yazdım. ‘Uygun göreceğiniz bir fondan yardımcı olur musunuz’ dedim. TTF’den para gönderdi. Bu üç isteğimin üçünü de yerine getirdi."

‘Oğlum inşallah bir kez Başbakan’ı dinleyecek’
İnce, röportaj sırasında oğlunun Başbakan’ın üç çocuk sözünü mutlaka tutmasını istediğini de açıkladı. İnce "Tayyip Erdoğan’ın söylediklerinin hiçbirisini dinleme ama bir tanesini dinle" dedim. 3 çocuk, "Üç çocuk yapacaksın" dedim, itiraz etmiyor, bakalım (gülüyor). Başbakan’ı ben bir kere dinlemedim ama oğlan bir kere dinlesin!" şeklinde konuştu.

haber7.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme