En ilginç 23 Nisan Kutlaması

Bayrampaşa’nın 23 Nisan Çocukları, dev akvaryum Turkuazoo’da 30 köpekbalığı arasına dalarak, lazerle suyun içine yansıtılacak Atatürk ve Türk Bayrağı eşliğinde 23 Nisan pankartı açacak.
 
Yıllardır statlarda, okul salonlarında ve parklarda gerçekleşen 23 Nisan tören ve kutlama programları Türkiye’de ilk kez su altında ve köpekbalıklarıyla beraber gerçekleşiyor.
 <
BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ VE TURKUAZOO AKVARYUM İŞBİRLİĞİ İLE
 
Bayrampaşa Belediyesi ve Turkuazoo Akvaryum işbirliği ile gerçekleşen bu proje ile Bayrampaşa’nın 23 Nisan çocukları Türkiyede bir ilki gerçekleştirecek.
 
 
Dünyanın dört bir yanından getirilen binlerce deniz canlısının yanında yaklaşık 30 köpekbalığının yer aldığı Turkuazoo Akvaryum ve Bayrampaşa Belediyesi işbirliği ile gerçekleşecek olan 23 Nisan kutlamalarında, projenin destekçisi Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ile beraber birçok önemli isim de programda olacak.
 
Bayrampaşa’nın çocukları, 23 Nisan Pazartesi günü dalış gerçekleştirecekleri köpekbalıklarının olduğu 5 milyon litre su ile dolu akvaryumda 23 Nisan pankartı açacaklar. Suyun içerisine lazer ile yansıtılacak Türk bayrağı ve Atatürk resmi ile Türkiye’de ilk kez böyle bir 23 Nisan kutlaması gerçekleşecek.
 
Türkiye’de bir ilke imza atılacak bu anlamlı günde siz saygıdeğer basın mensubu arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyar saygılar sunarız.

PROGRAM
 
TARİH: 23.04.2012 PAZARTESİ-SAAT:13.00
 
YER: TURKUAZOO AKVARYUM /FORUM İSTANBUL AVM-NO:5/5