Davutoğlu G-20’ye resepsiyon verdi

Olaylar
Türkiye’nin ev sahipliğinde Antalya’da düzenlenen G20 Liderler Zirvesi kapsamında gerçekleştirilen resepsiyona katılan konuk liderleri, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu kapıd...
EMOJİLE

Türkiye’nin ev sahipliğinde Antalya’da düzenlenen G20 Liderler Zirvesi kapsamında gerçekleştirilen resepsiyona katılan konuk liderleri, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu kapıda karşıladı.

Resepsiyona, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Çin Devlet Başkanı Şi Cinping, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, İngiltere Başbakanı David Cameron, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İtalya Başbakanı Matteo Renzi, Kanada Başbakanı Justin Trudeau ve IMF Başkanı Christine Lagarde’ın da aralarında bulunduğu konuk liderler katıldı.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev’in eşi Mehriban Aliyeva ve kızı Leyla Aliyeva ile katıldığı resepsiyona, Endonezya Cumhurbaşkanı Joko Widodo, Malezya Başbakanı Necip Rezak ile bazı konuk heyet başkanları da eşleriyle geldi.

Resepsiyon yaklaşık 1,5 saat sürdü.

AA