Cübbeli Ahmet’ten Mirzabeyoğlu ve Köse için dua

Olaylar
Katılan cemaatin yüksek sesle “amin” diyerek eşlik ettiği Cübbeli Hoca Suriye direnişine de destek verdi.  Timetürk’te yer alan habere göre, Salih Mirzabeyoğlu bilindiği gibi 16 sened...
EMOJİLE

Katılan cemaatin yüksek sesle “amin” diyerek eşlik ettiği Cübbeli Hoca Suriye direnişine de destek verdi.  Timetürk’te yer alan habere göre, Salih Mirzabeyoğlu bilindiği gibi 16 senedir (1998’den beri) haksız ve mesnedsiz suçlamalarla idam cezası alarak içeri atıldı. Şu anda Bolu F Tipi’nde 11 senedir ağırlaştırılmış müebbed şartlarınca tek başına bir hücrede tutuluyor. 

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!..

Yakup Köse ise 14 yaşında Antalya İmam Hatip Lisesi ortaokul 2 öğrencisiyken “yakalanarak” idam cezası alan dönemin mağdurlarından biriydi. 14 yaşında içeri atıldığı cezaevinde “Noel Baba Operasyonu” neticesinde kolları kırılmış ve bir arkadaşı katledilmişti. Noel Baba Operasyonu’nu yürüten komutanlar BALYOZ Darbe Kalkışması sorumluları çıkmış ve darbecilikten içeri atılmışlardı. Yakup Köse 10 sene tutuklu kaldığı cezaevinden çıktıktan sonra şimdi tekrar Noel Baba Operasyonu gerekçe gösterilerek içeri atılmak isteniyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme